Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok nekem az 1-1,5 éves...

Leírnátok nekem az 1-1,5 éves babátok tavaszi ruhatárát?

Figyelt kérdés

Eddig kevés ruhánk volt,mert nem végzett a babám piszkos "munkát", csak most kezd:)

Jövő héttől tervezem beszerezni neki a tavaszi ruhákat, a nulláról indulunk szinte, mert mindegyiket kinőtte, ami még jó az téli holmi.

Nem szeretnék sok ruhát venni.A lényeg,hogy amennyi feltétlenül szükséges, annyi legyen.(időközbe gondolom csak kapunk innen-onnan):))


2011. febr. 15. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
polók, szabadidő ruha, nekünk már pár kisgatyónk is van, kantáros nadrágok, ingek, pulcsik, azok inkább ilyen melegítő felső szerűek. cipők kintre, bentre, kis sapik
2011. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A babóm egy múlt.Én felesben veszek rövid és hosszú újjú kombidresszt,vékony póló anyagú felsőket,mert van hogy elég a rövid ujjú kombi tetejére,később meg csak a kombi,előbb hosszú aztán ha jön a nyár csak rövid.Kantáros gatyó,én szeretem,melegitőnadrág.Én szeretem a cipzáras-gombos pulcsit ha kiviszem tavasszal,ebből is van kötött,vagy termo,és vékonyabb pamut.Szeretem a mellényt.Vékonyabb sapit is veszek,és majd harisnya helyett térdzokni adok rá.És kell még egy tavasz kabát.Igy rétegesen lehet a baba kint és bent.
2011. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 éves a fiam, szerencsére van 3 fiú unokatesója, akiktől sok holmit örököltünk. Igaz, hogy sok holmi kicsit divatjamúlt, de otthonra használható, úgyhogy alig-alig vettünk pár tetszetősebb darabot pl orvoshoz stb.


Jelenleg kb a következő ruhatárat használja:

- még a télikabátja van elővéve, de már kimostam az eggyel vékonyabb dzsekijét is, várván, hogy jobbra forduljon az időjárás. Van egy mikrokord, átmeneti jellegű ünneplős kabátja is.

- egy vastagabb és egy vékonyabb sapi, szigorúan fülvédős, a hülye szeles idő miatt. vékony kesztyű.

- bélelt nadrág 2 db, béleletlen de vastag kord naci 2 db. Kantáros nadrágok (farmer, kord, erős vászon) 6 db, ebből kb 3-at használunk rendszeresen.

- itthoni nyúzós tréningnacik: kb 8 db.

- harisnya 6 db

- zoknik: kb 3 párat használunk rendszeresen és 1 térdzoknit. De va negy csomó, legalább nem kell esténként mosnom. Ha bejön a jó idő, előbb-utóbb úgyis elhagyjuk a harisnyát és csak zoknizni fogunk, nem árt, ha van belőle több.

- body 6-8 db (jelenleg hosszú ujjúakat adok rá)

- hosszú ujjú pamutpóló 5-6 db

- pulcsik: itthoni nyúzós kb 5 db, kimenős csinosabb szintén 5 db. Ezek különböző vastagságúak és fazonúak (bár én jobban szeretem a kardigánt, a hátát még mindig melegítheti, még ha le is húzom a cipzárt)

... no és a lábbelik.

2011. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt, amit jelenleg használ, nem írom (téli ruhák), csak ami tényleg tavasszal kell:

rövid és hosszú ujjú bodyk, pólók, hosszú ujjú póló, pulcsik, átmeneti kabát, ingek, vékonyabb hosszú nadrágok, cipők és szandál, vékonyabb sapka.

16 hónapos

2011. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ!
2011. febr. 15. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!