Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha összenött a kislany puncija...

Ha összenött a kislany puncija, hogy pisil? Fajhat neki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
kisfiam van, de gondolom h nem a nagy szemérem ajkak nőnek össze, hanem a kicsik, a hüvely bemenetnél. gondolom én! és ettől ugyebár nyugodtan pisilhet, és nem is fáj neki ,hisz nem a hüvelyén keresztül pisil. de mondom ez csak az én agymenésem!
2011. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nővérem kislányának (23 hó) az összenövést a bölcsiben vették észre. Elvitte nővérem kórházba, ott a megfelelő osztályon egy mozdulattal szétvágták a lánykának az összenőtt ajkakat. Akkor csak egy picit szisszent fel, viszont utána fájt neki amíg gyógyult. Nála az volt, hogy amire nővérem azt hitte, hogy a pisi kijárata, kiderült, hogy azt a lyukat a pisi alakította ki magának, mert az eredeti kijáraton nem tudott távozni. Egyébként a beavatkozás után még egyszer vissza kellett vinni a kislányt, mert nem lehetett rendesen kitisztítani neki, és újra begyűlt a cucc. Rendelésen 3an fogták le szegényt, mire kitisztították:( Szóval odafigyelni! Azóta rendben van minden, ez kb dec. elején volt.

2011. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem az egész puncija nőtt össze, csak a hüvelye, az meg a húgycső alatt van.
2011. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a hüvelynyílás van összenőve. A dokink azt mondta, hogy nem kell vele egyelőre foglalkozni. Külföldön élünk, itt nem foglalkoznak ezzel a dologgal addig, amíg nem kezd el serdülni. Szerintem ezt helyesen is teszik, mert nem kéne a szegény pici babákat így kínozni, hogy több alkalommal is szétfeszítik vagy szétvágják nekik, ami biztosan fájhat. Nekem azt mondták, hogy ha egyszer összenő, akkor idővel szét fog nyílni magától, ahogy növekszik, és előfordul, hogy újra összenő. És nálunk így is volt, mert egyszer már szétnyílt a kislányomnak magától, aztán újra összenőtt. Én ezért nem is hagynám hogy megkínozzák.
2011. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!