Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak előfordult, hogy...

Másnak előfordult, hogy összenőtt a kislány puncija?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Szia! 4.5 hónapos kislányomnak részben letapadt a kis szeméremajka. A dokinénink szerint minden fürdéskor 8-10-szer kamillateával át kell törölni, hogy az feloldja.
2010. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ nagyon ideges vagyok holnap megyünk dokihoz
2010. júl. 29. 20:05
 3/6 Allison ***** válasza:
Szerintem elég gyakori, legalábbis én elég sok ilyen kérdést láttam itt.
2010. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és azt esetleg tudja valaki hogy mit csinálnak ilyenkor felvágják?
2010. júl. 29. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez sok kislánynál előfordul. De pár perc alatt megoldják az orvosok. Neked meg naponta kell majd ellenőrizni a punciját egy fültisztító pálcikát óvatosan végig húzva a szeméremnyílásánál.
2010. júl. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig azt hallani, hogy mert, hogy oda nem szabad benyúlni pelenkázáskor... a mamám nevelt, őt kérdeztem egyszer a pelenkázásról és ő mondta, hogy mindig megtörölte rendesen, ami azt jelentette, hogy felülről megfogta, és picit közétörölt(nem mélyen). Az összenövést, bepállást megakadályozta ezzel, krémezte picit és sosem lett belőle gond. Fontos, hogy nem csak felül kenegessük, hanem picit befelé is, nem mélyen, természetesen, de picit muszáj, és nem alakul ki újra. Vágni nem fognak, ha pici az összetapadás, szerintem ne félj. A kislánynak lehet, hogy nem lesz kellemes, mert lesz egy pici seb, de gyorsan gyógyul!
2010. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!