Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányas cipőt kell venni 1...

Hányas cipőt kell venni 1 éves babának?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 05:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi'! Vagyis, hogyan is kell megmérni a méretet?
2011. febr. 15. 05:22
 2/8 anonim ***** válasza:
mi 20 hordunk a talphossza 13cm
2011. febr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is 20-as van, de a bal lába nem akar bele menni rendesen:(. Lehet, hogy kicsi?!
2011. febr. 15. 07:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Mérd meg a lába teljes hosszát, a babacipőkben elvileg van 'belső talphossz' méret. Inkább picit nagyobbat vegyél, én úgy olvastam, hogy kb. fél centivel legyen hosszabb mint a kicsi lába, hogy kényelmes legyen neki.


Egyébként ez nagyon egyedi, a fiamnak 1 évesen 21-es lába volt, a keresztlányomnak pedig 17-es.

2011. febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 vok nekem volt olyan a 19 cipő jó volt a 20 meg nem tudtam felhuzni szerintem márkafüggő !
2011. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én 1 éves babámnak is 19-20 as méretű cipőcskéi vannak, és én sem tudom a lábát rendesen beletenni:(

Egy olcsó kínai cipőbe megy csak bele a lába(nyugodt szívvel ráadom, mert még nem tud menni), és azt nyűstöltük egész télen,pedig tavaszi-őszi sportcipő.De a csizmákat sajna nem tudtam ráadni.

2011. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányomnak elefanten 19-es van. Már stabilan jár.
2011. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én meg már azt hittem, hogy én vagyok ennyire béna, hogy nem tudom ráadni a cipőt. Ja! Egyébként seiesta cipője van. De szerintem hanyagolom a fenébe.
2011. febr. 15. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!