Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy masfel eves babanak atlag...

Egy masfel eves babanak atlag kb hanyas a laba?

Figyelt kérdés
A tesom kisfianak szeretnek meglepetesbol venni egy cipot, igy nem akarok rakerdezni, magamtol meg nem tudom!!
2011. ápr. 11. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az én kislányom most másfél éves.neki 21.-es cipőt vettünk most tavasszal.
2011. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kisfiam 1 éves de nagyobb az átlagnál és neki is 21-es a lába most.
2011. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenféleképp tudd meg valahogy hogy hányas a lába. Titokban nézd meg az egyik cipőjét,vagy mérd meg a lábát. Nagyon eltérő lehet a babák lábmérete,így nagyon melléfoghatsz.

Az én kislányomnak 1évesen volt 21es lába. Most 14hósan már 22es.

2011. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak 20-as a laba. Szerintem is merd meg, vagy gyorsan rajzold kurol mikor nem latjak. Azt beleprobalhatod a cipobe.
2011. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21-es cipői voltak másfél évesen a kislányomnak.
2011. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nagyon eltérő lehet a babák lábmérete, randomra ne vegyél neki cipőt!

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: a lányomnak 21-es volt másfél évesen, a fiam 1 éves és neki már most 22-es lába van...

2011. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ok otthon laknak, en meg itt Angliaban, ugyhogy nem igazan tudom megmerni titokban, sajnos!!De ugy latom, a fiuknak altalaban nagyobb a laba, ugyhogy szerintem veszek egy 22-23 meretut, aztan majd beleno, inkabb nagyobbat, mint kisebbet, nem?
2011. ápr. 11. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor vegyél neki még nagyobbat. Abba biztos hogy valamikor belenő.

Nem minden esetben igaz ez sem hogy a fiúk lába nagyobb a lányokénál. Az én kislányom alig 1évesen kapta az első cipőjét és akkor 21es kellett neki.

2011. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én nem cipőt vennék a helyedben. És hogy miért? Mert épp most jártunk mi is úgy, hogy kaptunk egyet ajándékba, és bele se megy a lába, hiába lenne jó méret, nem jó a kialakítása a cipőnek, kisfiam lábfeje magas, sehogy nem tudom ráadni a cipőt.

Egyébként neki 22-es a lába. Kaptunk még télen egy nagyon frankó béléses kis cipőt, 21-eset. Tökéletes volt. Ugyanannak a cipőnek a béleletlen, és nem olyan magas szárú változatát meg látod, nem tudom ráadni.


Szóval ha meglepit akarsz, inkább vegyél valamilyen ruhát, de a cipővel eléggé mellé tudsz fogni, azt mindenképpen érdemes a baba lábára rápróbálni - és nem csak a mérete miatt. Nagyon nem mindegy, hogy milyen a fazonja.

2011. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg kéne valahogy tudni a méretét, mert ez nagyon eltérő gyermekenként, nem korfüggő. Pl. kislányomnak másfél évesen 19-es volt a lába (nem is értem, hogy tudott olyan picurka lábakkal futni), 2 évesen kellett már a 20-as cipő, 2 és fél évesen (mostanában) vettem először 21-est. Ő kisebb az átlagnál amúgy.
2011. ápr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!