Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Példákat szeretnék! Kit...

Példákat szeretnék! Kit hagytak sírni csecsemő korában, és kit nem? Ki milyen viszonyban van (ezáltal) az anyukájával?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem emlékszem rá, de én nem hagyom a gyermekemet sírni. ahogy anyukámat ismerem, ő sem hagyott engem. jóban vagyunk. a fiamat nem hagyom sírni, megvígasztalom, nekem is jól esik ha vki vígasztal, ha sírok. :))
2009. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem párszor hagytak sírni és imádjuk egymást anyuval. Ez kb olyan, mint hogy anyu császárral szült és jaj most akkor nincs jó kapcsolat. Dehogyis nincs! Én is császárral szültem a lányom 2 éve és bújik hozzám, puszilgat, imádjuk egymást. Nem ettől függ. Már én is hagytam sírni a lányom, pl amikor rászoktattam az egyedül alvásra. 2 nap volt rossz. Egyszer 2 percig, aztán 1 percig sírt. Azóta nem sír. Sőt kevésbé sírós mint egy pár korabeli.
2009. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10,17-es vagyok, a 2. válaszadó. Még annyi, hogy természetesen, ha azért sír, mert valami rosszul esik neki, vagy valami nem megy, akkor megvígasztalom. De ha csak hiszti az oka, akkor bizony sírhat. A kezdeti napi hiszti 1 hét alatt elmúlt.
2009. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. persze, ha hisztizik, én is rászólok.... sírni akkor sem hagyom, nálunk spacilás a sírás, fulladozik közben, szóval én ezért sem engedem, h sírjon...
2009. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem állítólag hagytak sírni néha, amikor hiszti volt csak. Nagyon jó a kapcsolat köztem és anyukám között a mai napig mindent megbeszélünk. Az már más dolog hogy én nem hagyom sírni a fiamat, de ez lehet azért van, mert ő nem sír hiszti miatt, nagyon ritkán szokott sírni.
2009. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 2. gyerek vagyok. A tesóm nagyon hasfájós volt, meg kicsit hisztis, és elhatározták anyumék, hogy nálam máshogy lesz. Első este otthon apukám közölte anyukámmal, hogy most fogja be a fülét éjszakára. :) Megetettek, tisztába tettek, és bizony hagytak sírni. Onnantól végigaludtam az éjszakákat. Szeretjük egymást, nagyon jó a viszonyunk!

Ja, és én is hagyom néha sírni a fiamat, ha nincs más baja, csak hisztis. Mikor felébred, már mosolyog, tudja, hogy attól én még imádom.

2009. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 8,5 hós a kislányom de sosem hagytam sirni megkeresem az okát amiért sír, lehet h egyszerűen csak érezni akar. Nyugodt kiegyensúlyozott babácska. Engem az anyukám sem hagyott sírni pedig 4-en vagyunk testvérek de felnevelt minket nagyon nagy szeretetben és a mai napig anya komplexusunk van mindannyiunknak.

üdv.

8,5 hós baba anyukája

2009. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ezt azért kérdezem ,mert nem tudom mit tegyek 7hós babámmal.az elmúlt egy hétben odáig fajult a dolog, hogy csak a kezemben(vagy valaki kezében)nem sír, ha már tesszük lefele ordít.és emeljük fel, abban a pillanatban vigyorog.én már nagyon belefáradtam ebbe, nem bírom hallagatni a sírását se, megszakad a szívem, de nem is ülhet egésznap a kezemben.és nem az a lényeg, hogy lásson, hogy beszéljek hozzá,hogy ott legyek mellette,hanem fogni kell!!!

mit csináljak?nem szívesen hagynám sírni, de muszáj szerintem.de mennyi ideig hagyjam?nem tudom mit tegyek.

2009. febr. 12. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Engem sokat hagytak sírni kiskoromban. Nem igazán törődtek vele, sokszor volt, hogy már belealudtam a sírásba... Olyan is sokszor volt, hogy már nem vettem levegőt, annyira sírtam. Mesélték ezt a szüleim, én kérdeztem, hgoy ennek ellenére miért hagytak sírni, ha tudták, hogy mindíg fulladozás, köhögés lesz a vége, azt mondták, hogy "nem kell minden nyekkenésre felkapni a gyereket". Na azért szerintem a "nyekkenés" és az "ami a torkán kifér" sírást illeti, van különbség a kettő között.... A mamám volt az, aki mindíg felvett, mikor már nem tudta hallgatni a sírást. Jól le is tolta a szüleimet, hogy miért hagyják, hogy annyira sírjak.... Ennek ellenére jó a kapcsolat a szüleim és köztem. Persze nem fogom megérteni sosem, hogy miért nem törődtek vele, amikor sírtam, de már nem tudok mit csinálni. Szeretem őket ennek ellenére is, hiszen mégiscsak a szüleim:) Üdv: Gyuszi, 18
2010. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!