Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A második babánál minden...

A második babánál minden eszedbe jutott amit az elsőnél kellett csinálni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert sokmindent máshogyan csináltam!Ez nem csak azért volt , mert különböző neműek, de más mindkét gyermekem!Mindenben!
2011. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, rengeteg minden nem, pedig csak 2 év van közöttük. talán 2 hónapos volt, mikor eszembe jutott az olajozás.
2011. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy! Nincs köztük 2 év sem, de megint olyan volt, mintha első gyerek lenne. A hozzátáplálásra emlékeztem, de az altatás megint nagy gond volt, mert ami az elsőnél bejött, nála nem. Meg ő szopni sem tudott, sokat kínlódtam vele, pedig az elsőnél semmi ilyen gondom nem volt.
2011. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 99%-ban nem jut eszembe,mert 13 év a korkülönbség ráadásul egyik fiú,másik lány:-)
2011. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17 hónap van köztük. Nekem sokat számított a "rutin" (technikai dolgokban: pl pelenkázás, fürdetés, napirend bevezetése), de jópár dologban másképp kellett tennem, mert egészen más habitusúak. Pl a nagy rossza alvó de ügyes szopó volt, a kicsi jó alvó és borzalmasan béna szopó. A nagyobbik eszes, lobbanékony, hangulatember és mindent 150%-on művel, a kicsi nyugis és jókedélyű, nehezen jön ki a sodrából, kiegyensúlyozott...

Szóval sok mindent másképp kellett velük csinálni, más dolgokkal lehet rájuk hatni, más válik be, mást szeretnek és igényelnek.

2011. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!