Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez megfelel elsô...

Szerintetek ez megfelel elsô lépés cipônek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 12. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Látásra ne vegyél semmit! Írhatnak róla akármit, fel kell próbálni.

Amúgy a DD step cipők jók, de tényleg próbáljátok ki.

És egy jótanács, hogy tépőzárasat ne vegyetek:) Ha meg mégis, majd rájössz miért mondtam :P

2011. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát látásra nem is szeretném, csak kíváncsi voltam, hogy leírás alapján egyébként megfelel-e az elvárásoknak, ha már elsô kiscipôrôl van szó. :)) Úgy tudom, a kenguru kid-ben vagy hol lehet ilyen típusú cipôket venni, majd elmegyünk meglesni. :) Így képek alapján sok tetszett, és az áruk is elfogadható. És rengetegen dícsérték. :)) Azt mondod, inkább fûzôset? Ebben is bizonytalan vagyok, mert sokan mondták, hogy tépôzárasat, merthogy könnyebb kezelni, de mondtak olyat is, hogy fûzôset, mert azt nem köti ki olyan hamar.. Hát nemtom. :)) Nehéz ügy ez. :)))
2011. febr. 12. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon jo ez a cipő,valami hasonló vagy ez kell,de tényleg fel kell próbálni.mi az első cipőnket,az 5.felpróbálásra vettük meg.mert ami látszatra jol nézett ki,az vagy nem elég puha,vagy nehezen ment benne,vagy fel se ment a lábára,vagy fél perc után sírt.én nem tudom miért mondja az első,hogy tépőzárast ne,én nagyon meg vagyok elégedve az összes tépőzáras cipőnkkel,szandinkat,és csizmánkkal is.persze abból is úgy kell hogy elég mélyre menjen a tépőzár,hogy jol fogja a bokát.
2011. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 fiam van, és a tépőzáras cipők nem sokáig voltak a lábukon, mert folyton kilazították és levették:D


első voltam

2011. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem mernék így vennék a kisfiamnak cipőt!

Amugy nagyon jól néz ki nekem nagyon tetszik!

Én minden cipőt rápróbálok mert a méretre nem adok mivel magas a lábfeje is!

2011. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak tök mindegy tépőzár vagy cipőfűző, mindkettőt ki tudja kötni ill. tépni. :) A tépőzárral nem kell annyit szenvedni. Olyat keress, amiben nincs hrántemelő, de döntőékes. Mi Dr. Leo-t használunk, abba már eleve be van építve, olyan a talpkiképzése.
2011. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!