Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesemnek mit adjak...

Másfél évesemnek mit adjak este, hogy elkerüljük az éjszakai köhögést?

Figyelt kérdés

Nappal egyáltalán nem köhög, csak az éjszaka közepén kezdi.A nózija épphogycsak folyik.Szinte nem is lehet észrevenni.

Nem vált be a Stodal, és a Lándzsás útifű.Vízzel is kínálom éjjel.Radiátorunk nincs, hogy tegyek rá törölközőt.Bekentem a mellkasát és a hátát, hátha az segít.Egész éjjel világít a sólámpa.

Van még valami amit segíthetne?Most nem szívesen vinném orvoshoz, mert rengeteg az influenzás.


2011. febr. 11. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam neki adni pár kanál mézet,de arra figyel hogy utána ne adj nek inni.Nálunk sírás van ilyenkor mert olyan mint egy kacsa:D anyit iszik.De akkor adom már mikor majdnem alszik.
2011. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár tudom, hogy a kálcium az allergiára való, de én mindig azt adok a lányomnak, ha ilyen van! Meg nem gyógyítja, de a tünetét enyhíti!
2011. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szereti a mézet, és kalcium is van itthon.Holnap akkor ezekkel próbálkozunk.

2011. febr. 11. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Vizes ruhát semmiképp nem szabad beaggatni se radiátorra, se máshova, mert az pont az ellenkező hatást váltja ki. Szerencse, hogy nincs radiátorotok.

De akkor mivel fűtitek a szobáját?


Amúgy az éjjeli köhögés tipikusan a száraz levegőre vezethető vissza, amire a megoldás az ultrahangos hidegpárásító. A hátát szabad csak bekenni Baby luuf balzsammal, bár azt inkább betegség miatti köhögésre ajánlják.

2011. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Padlófűtés van.Betettem neki egy hidegpárásítót.

Köszi!

2011. febr. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!