Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főztök 11-12 hónapos...

Mit főztök 11-12 hónapos gyereknek?

Figyelt kérdés
Szeretnék változatosabb kajákat, de nincs ötletem. Általában zöldségeket, főzeléket kap hússal.
2011. febr. 11. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem 13 hónaposak igaz, most kezdem bevezetni a levest plusz másodikat. próbálok olyat főzni magunknak ami nekik is jó. pl. ma paradicsomleves és sült hal krumplival.

Ami nagyon kedvenc, brokkoli, krumpli csirkehússal, - répa, krumpli csirkehúsal, - rizseshús zöldségekkel, - spenót főtt tojással, krumplival, ilyesmkiet csinálok ha külön főzök. de pl. imádják a húsgombóclevest, a sűrűjét összetöröm, vagy a gulyáslevest is, már nyugodtan adhatsz. Nem fűszerek, sózok túl semmit, de azért íze van a kajáknak, hadd szokják. kb. ennyi jutott most eszembe.

2011. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Tegnap brokkolis tonhalas tesztat evett (en is)

Uzsonnara meg tejbegrizt banannal.

Ma valoszinuleg parolt csirkemellet fog enni edesburgonyaval.

Uzsonnara meg nem tudom.

2011. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok: en meg nem adok a lanyomnak olyan etelt amiben so vagy cukor van.

Olajat tartalmazo etelet sem kapott.

Igy amikor ugyan azt esszuk en utanna fuszerezek magamnak.

A ferjemnek mindig kulon kell foznom nem baba poci barat eteleket :)

2011. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!