Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós lányom egy folytában...

5 hós lányom egy folytában sikoltozik mikor játékokhoz beszél, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
iszonyu hangosan sikitozik,olyan mintha nyuznam holott csak beszélget,ez ellen mit lehet csinálni? mert ha engem ennyire zavar akkor a szomszedokat meg jobban.ha kézben van akkor ha nioncs nalam jatek akkor csönd van
2011. febr. 10. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha örömében csinálja,miért akadályoznád meg ebben?Az én fiam detto ezt csinálja.6 hónapos
2011. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nálunk is örömében sikítozott. én örültem neki.

gondolom, éjjel nem csinálja, a szomszédokat így biztos nem zavarja.

2011. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes dolog.Ellene nem tudsz mit csinálni.Neki újdonság hogy tud játszani.megbírja fogni a dolgokat ezért sikít olyan élesen.
2011. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
okés csak nehogy azt higyjék hogy nyuzzom szegenyt...mert erröl szó sincs.
2011. febr. 10. 16:56
 5/9 A kérdező kommentje:
de örült hangosan csinálja olyan fülsértő,hogy jajjaj:)egésznap nehezenlehet elviselni ezt:)
2011. febr. 10. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Max. 2-3 hét ez az időszak (legalábbis az én gyerekeimnél), próbálgatja a hangját. :o)
2011. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányom is ezt csinálja két napja,ma kivételesen nem csinálta,7hónapos ,remélem nem sokáig tart neki ez az időszak mert azóta fáj a fejem mióta ő sikítozik :):(
2011. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit! Nem fogja örökké csinálni. Nem jobb,mintha sírna? A szomszédok meg elmehetnek a ... :)
2011. febr. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 krisztivan ***** válasza:
Az én fiam nem sikitozik hanem morog,de olyan hangosan hogy az már zavaró.Szerintem aranyos de amikor éjszaka felébred rá a család az nem olyan vicces.Nem hiszem hogy bármit is tudsz ellene tenni,hisz még csak most kezdi felfedezni a hangját.Ezt kénytelen a szomszéd is elviselni,legfeljebb elnézést tudsz kérni tőle.
2011. febr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!