Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sikoltozik a kisbabám?

Miért sikoltozik a kisbabám?

Figyelt kérdés
3 hós kisbabám tegnap éjjel 2 órán át sikoltozott, és ma reggel is...nincs semmi baja , legalábbis semmi komoly a háziorvos szerint. De nem értem ezt a nagy sikoltozást, korábban sosem csinálta és most meg olyan hangos volt hogy páromnak át kellett menni a másik szobába füldugóval aludni.
2011. júl. 22. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy örül valaminek s azért sikoltozik? Nálunk akkor szokott a kislány.

( Az én Párom is füldugóval alszik, amikor éjszakás műszakból jön haza s nappal szeretne pihenni. )

2011. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Először én is azt gondoltam, hogy csak jó kedve van. De 2 órán keresztül sikoltozott, és ma reggel is többször. Ehhez még jön az, hogy alig akar enni, feszíti magát és sír. De a doki szerint nincs baja és nem tudja, miért csinálja. Tanácstalan vagyok.
2011. júl. 22. 15:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felfedezte a hangját,és élvezi :) ez a kisfiamnál több hétig tartott,de ő még vigyorgott is közben,tehát egyértelmű volt hogy direkt,és nem baja van.
2011. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam amikor írtam a kommented,akkor lehet hogy fájdalma van,esetleg a hasa?
2011. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy ezért lehet? De este nem szokott 2 órán keresztül ébren lenni, szopi után elalszik.
2011. júl. 22. 15:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a hasa, még arra gondoltam hogy a foga jönne, na de ilyen korán? Ráadásul nem is nyáladzik.
2011. júl. 22. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha megfeszíti magát, akkor tényleg lehet a hasa fáj :(
2011. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom. Most szerencsére alszik, talán utána jobban lesz :-( Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 22. 15:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha feszíti magát akkor valószínű a hasa.Nem ettél vagy ittál valami új dolgot,esetleg ami puffaszthatja?
2011. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmi különöset...mármint olyasmit ami neki árthatna és amit nem ettem már korábban is.
2011. júl. 22. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!