Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sikoltozik a kisbabám?

Miért sikoltozik a kisbabám?

Figyelt kérdés
3 hós kisbabám tegnap éjjel 2 órán át sikoltozott, és ma reggel is...nincs semmi baja , legalábbis semmi komoly a háziorvos szerint. De nem értem ezt a nagy sikoltozást, korábban sosem csinálta és most meg olyan hangos volt hogy páromnak át kellett menni a másik szobába füldugóval aludni.
2011. júl. 22. 15:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én lányomnál is volt ilyen kb ugyanilyen idős korában.Bár ő éjjel nem csinálta :)

De volt, hogy végigsikítozta a Tesco-t mikor bevásároltunk, meg ilyesmik.A hangját próbálgatta csak.

Most gurgulázós időszaka van, talán elhagyja ezt is egyszer:)

6,5 hós

2011. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 csokigta válasza:
Engem is nagyon idegesít, nekem 9 hónapos, és sokszor úgy sikít, hogy fel robbanok. Isten kitalálhatta volna mondjuk úgy, hogy 5 éves korukig némák legyenek. Uhh de jó is lenne. Mert ha nem dolgoznék még el viselem, de 10 óra kemény munka után ez el viselhetetlen. Francba.
2017. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!