Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy a 4 hónapós...

Az normális, hogy a 4 hónapós kisfiam jókedvüen magas hangon sikoltozik?

Figyelt kérdés
Ez másnál is így volt vagy köze lehet hozzá,hogy egy mentőállomás mellett lakunk és sok szirénát hall?Néha még akkor is síkit ha az ölemben van.Elég fülsértő.
2010. júl. 26. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális, örül valaminek :-)

Az enyém is sikongat, imádom

2010. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hónapos de még csak párszor csinálta.

Szerintem normális.

2010. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is csinálja, sokszor olyan magasan szeretné, hogy nem is jön ki hang a torkán, vagy köhögnie kell utána:) tetszik neki, hogy ő ilyet is tud. szerintem normális! (vagy mindegyikünk gyereke zizis:) )
2010. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos:) :)

Az enyém is sikongat, szintén 4 hónapos, és sokszor annyira magas hangot akar kiadni, hogy már nem jön hang a torkán. És nem is lakunk mentőállomás mellett! :)

2010. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én fiam is sikongatott ilyen idősen.most 7 hónapos,elkezdett heccből köhögni.utánoz engem.
2010. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom is sikoltozott.Most 7,5 hónapos és sokszor most is csinálja.Leginkább akkor amikor nem lát engem vagy felhivja a figyelmünket arra,hogy Ő is itt van és IGEN is foglakozzunk vele.Ja és nem lakunk mentőállomás mellett:-))
2010. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnyugodtam,akkor nem zizis.Amúgy is általában akkor csinálja amikor betesszük a kiságyba,hogy esetleg megnézzünk egy filmet amit miatta nem hallunk! :)
2010. júl. 27. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!