Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? A 9 hós...

Mi lehet a baj? A 9 hós kislányom néhány napja gyakran hunyorog és az álacskáját is időnként oldalra húzza. Aggódom. Találkoztatok már ilyennel.

Figyelt kérdés

Vasárnap volt egy hete, hogy fejre-orra esett a vendégágyról. Kicsit sírt, kicsit piros volt a homloka, az orrocskája még másnap is, más nem volt. Ez lehet az oka? Vagy szemésszel kellene megnézetni, esetleg fül orrgégésszel?

Vagy ez is csak olyan, minthogy berreg a szájjával és nagy ívben fifujja az ételt a szájából, ha nem éhes?


2011. febr. 8. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a védőnőt holnap, és ő talán tud okos tanácsot adni. Én ilyenkor, ha bizonytalan vagyok, mindig őt szoktam hívni, mert bízom benne. Amúgy is jobb félni,mint megijedni.
2011. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elvinném az ügyeletre vagy legalább a háziorvoshoz. Aggaszt, hogy az állát OLDALRA húzza. Mert mi van, ha az eséskor keletkerzett az agyában egy vérzés, és emiatt van a féloldalas, furcsa mozdulat? Egy orvos megfelelő vizsgálatokkal ki tudná ezt zárni.
2011. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ilyenféle félelmeim vannak. Holnap amúgy is menni kell a dokihoz. Nem csinálja álandóan, nem bítos, hogy bármit látni fog, de én is nyugottabb lennék egy kivizsgálás után. Fogzás miatt nem lehet?
2011. febr. 8. 22:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Elküldtek minket a Madarász utcai korházba, mert lehet, hogy kisebb agyrázkódása volt a babánknak.
2011. febr. 9. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó, szegény kis manócska! Mi lett a Madarászban, majd írd meg jó? Mi is voltunk ott 2 hétig, hasmenés miatt... :( Mielőbbi felépülést a kicsinek!!!
2011. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Be akartak utalni a Madarász utcai korházba, de nem maradtam, úgy éreztem az állapota nem indokolja, és pszihésen nem tenne jót. Ma kiderült igazam volt. A betesdai k. neurológusa megvizsgálta és azt mondta, teljesen egészséges, csak a mozgás fejlődése elmarad az értelmi fejlődésétől, ezért "frusztrált". Gyógytórnára, majd úszásra kell járnunk, hogy ez az eltérés ne huzza vissza. A kislányomnál kimaradt a mászás, már lépeget, és folyton menne.

Köszönöm, hogy szorítottatok.

Jó egészséget minden babának, és kívánom, hogy ha kétség merülne fel, találkozzatok bölcs dokikkal, ne olyannal mint mi a M.u-ban!

2011. febr. 13. 01:35
 7/7 anonim ***** válasza:
:) Örülök, hogy minden rendben van!! A Madarásszal nekünk is volt már rossz tapasztalatunk.. :( De a gyógytorna tényleg csodákra képes! :) Sok boldogságot és jó egészséget kívánunk mi is Nektek!
2011. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!