Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanába nagyon rosszúl...

Mostanába nagyon rosszúl alszik el a gyerkőcöm. Hogy tudnám rászoktatni hogy időben aludjon el?

Figyelt kérdés
9 hónapos lesz. Most jöttek kia fogai 1 hónapja. Tehát az nem lehet a baja. Eddig fürdés és evés után mindig elaludt szépen. 9 körül. De kb 2 hete elalszik a vacsi utáni cicizés közben , leteszem és kb 20 perc múlva már ordít. A cumit sem lehet neki visszaadni és úgy csinál mintha reggel lenne és ki akar jönni hozzánk a nappaliba. Most is itt játszadozik a szőnyegen az helyett hogy aludna. 11 körül szoktam mégegyszer megciciztetni és akkor nagy nehezen elalszik. Ezután már csak reggel 6-kor kel. Akkor megint cici és alszik is 10-ig, 11-ig. Úgy érzem kicsit eltolódtak az időpontok. Hogy tudnám visszaszoktatni a korábbi elalvásra????
2009. febr. 9. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy a késői ébredés miatt nem álmos még. Próbáld meg reggel felébreszteni először egy fél órával, majd 1 órával előbb.
2009. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

legyél határozott és kitartó had sírjon és pár nap max egy hét és rájön hogy nem hat meg hogy sír aludnia kell...

Nehéz lesz de hidd el most kell megállítani mert a fejedre fog nőni.

Sok sikert és ne hidd hogy gonosz vagyok...

Gyerekotthonban dolgoztam... Tapasztalatból tudom ...

2009. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen cipőben járunk mi is,igaz nekem 2 napja csinálja ezt,hogy átt akar jönni hozzánk,ma nem engedtem már neki,lekapcsoltam a sólámpát is ott maradtam vele amíg másodszor visszaaludt!próbáld meg esetleg te is ezt,még idáig alszik,lekopogom!Mondjuk az enyém éjjel is felkel,regggel meg fél nyolc ,egyszer alszik napközben 2-3 órát!Tied?
2009. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Változó a napközbeni alvása is. Eddig nagyon szépen látszott rajta ha álmos. Vittem is és letettem aludni, 5 perc múlva már durmolt. Most meg nappal szinte semmit nem alszik. Látom rajt, hogy álmos, nyűgös, de nem alszik el csak nyihog. Ha leteszem az ágyába, sirdogál, hogy miért is vittem én most oda. Ja és napközben is elalszik a cicin, persz ha megpróbálom letenni aludni onnan egyből sír.
2009. febr. 9. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Még alszik kop-kop,én azt hittem a telihold miatt csinálja,majd meglátjuk,de nekem is mostanában nagyon sokat nyihog,lehet hogy hiszti?holnap mgyek tanácsadásra majd megkérdezem a nagyokosokat,ha írsz egy mail címet megírom mit mondtak,persze ha érdekel!Üdv:Móni
2009. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Nekem az 5 ás fél hós kisfiam csütörtök óta hisztis már megőrülök tőle!!

Ezek szerint az idő !!

Tuti állandóan válatozik ez a rohadt időjárás!

Kettős front, hidegfront,melegfront!!

üdv

2009. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!