Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos fiam 1,5 hete...

11 hónapos fiam 1,5 hete éjjel felébred (1-2 körül) és kb.1,5-2 órán keresztül üvölt. Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
Próbáltam ringatni és letenni (felvesz-letesz módszer), az ágyában simogatni, ekkor elalszik ugyan, de 10 perc után újra ordít. Adtam neki Panadolt, Viburcolt akkor sem volt jobb. Segítsetek, kezdek kimerülni.
2011. febr. 6. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Ki kéne találni miért üvölt, ami nem egyszerű, még egy beszélni tudó babánál sem, nemhogy egy 1 1hónaposnál.

Ha adsz neki enni, mert lehet reflux és a gyomorsav bántja.

Nem lehet száraz a levegő és nagyon fájhat a torka, hogy kiszárad, próbálj párásítani, akár egy nedves törölközővel.

Ha játszanál vele, mert mondjuk rosszat álmodott és felzaklatta és fél visszaaludni? És akkor kis idő alatt megnyugodna és akkor aludna.

De hátha lesz valakinek jobb ötlete.

2011. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 louvre válasza:

Valószínűleg fogzás, főleg, ha sikítva ébred...

A borostyánnyakláncot dícsérik, homeopátia: camomilla 5 ch .3*5 golyó, vízben feloldva.

Sajnos a fogzás steril gyulladással, hőemelkedéssel is járhat, gyakori, nemritkán napi 6-8 széklettel, felgyorsul az anyagcsere, főleg éjjel, az íny áttörése pedig nagyon fájdalmas.

A csecsemők frontérzékenyek is, ne feledjük.

2011. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól lakik este? Talán adj neki tápláló vacsorát. Lehet,hogy éhes,azért ébred fel. Ebben az esetben a simogatás nem segít. A felvesz-letesz módszer pedig csak ront a helyzeten. Mire elaludna esetleg,felzavarod. Te sem tudnál aludni,ha állandóan felzavarnának.
2011. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
adj neki sedatif pc-t
2011. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A levegő nem száraz (50-60%-os a páratartalom a szobájában), éhesnek biztos nem éhes, mert a cici sem kell neki. Már próbáltam kis hangulatfényt kapcsolni, mikor felkel, de nem segített. A különös az, ha előtte, mondjuk 11 és éjfél között felkel, adok neki egy kis vizet és vissza is tudom tenni az ágyába, de ezek után kel 1-2 között és jön a műsor. Próbáltam a szobájában lévő ágyra fektetni és mellé feküdni, de nem segít, ha meg is nyugszik, nem tud elaludni forgolódik, majd újra sír. Kifogytam az ötletekből.
2011. febr. 6. 22:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként én is a fogzásra gyanakszom, de már abban sem vagyok biztos, hogy az váltja ki. :-(
2011. febr. 6. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Tapogasd meg az ínyét lehet jőn a foga,erre a dentinox fogzás könnyítő gél jó,de a csepp változata nem ér semmit.még a ringatás is nyugtaná lehet,sok sikert majd írj h fogzik-e
2011. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy be van dagadva az ínye, de már jó pár hete. A Dentinox gélt használjuk, de csak egy pillanatig hatásos. Az elmúlt éjjel kicsit könnyebben tudtam megnyugtatni, de még mindig sokat fel-felsír.
2011. febr. 8. 08:07
 9/9 anonim ***** válasza:
14:02 vagyok. a dentinok 15percig hat addig kell elaltatni.mi is most fogzunk valamennyit segit.
2011. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!