Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez? 3 hetes babám pár...

Mi ez? 3 hetes babám pár napja hörgő hangokat ad ki néha, olyan, mintha meg akarna fulladni. Porszívóztuk az orrát, hátha az dugult el, de nem. Ilyen szörcsögő hang, és csak akkor csinálja, mikor felébred, és nyújtózik, de akkor perceken keresztül.

Figyelt kérdés
Dokihoz csak holnap tudunk menni. Volt esetleg valakinek ilyen, vagy tudjátok mi lehet ez? Nagyon aggódom, ijesztő hallani ahogy hörög!
2010. júl. 27. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Köhögés? Láz? Volt náthás mostanában?
2010. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, nem volt beteg. ezen kívül semmi baja szerencsére.
2010. júl. 27. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babámnak ugyanez van,főleg reggelente hörög.ő 4 hónapos,elvittem dokihoz aki azt mondta hogy nem betegség csak a kis hörgőit súrolja a levegő vagy valami ilyesmi,adott azért rá ambroxolt és orrsprayt hátha felszakadozik neki de SEMMI nem jött az orrából pedig 2 napig próbáltam.

Aztán kb 1 hét alatt elmúlt neki a gyógyszer miatt,azóta hallani még néha de nem vészes!

2010. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak,lehet,kap egy kis köptetőt.
2010. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!