Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háromnapos lázról tapasztalatok?

Háromnapos lázról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

3x24 órán keresztül lázas volt a kisgyereketek? Vagy csak bizonyos időszakokban? Jókedvű volt vagy levert?


1éves a kisfiam és már 3. napja 40fok körüli láza van, délutántól reggelig. Az ügyelet csak annyit mondott, hogy csillapítsam, valami vírus. De én már nagyon aggódom.

Nálatok hogy zajlott?


2011. febr. 6. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2 nap magas láz (39,5), amit semmivel azaz semmivel nem tudtam lehúzni, csak csillapítani... Étvágytalanság, rossz kedv, kiütések...

Ijesztő volt, de gyorsan elmúlt hál' Istennek...

Én homeopátiás belladonnát adtam a lázra, attól múlt el. Sok folyadék, és még lehet adni 1 csepp grapefruit mag kivonatot vírusölőnek, erősítőnek (csak szénsavmentes, nem meleg italba, pl. narancslé...)

Gyógyulást!

2011. febr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

December 24-26-áig tartott nála. Ugye, mikor beteg a gyerek?


38,5-ig bírtam max. lehúzni a lázát. Germicid kúppal, betekeréssel. 25-én éjjel volt a legdurvább, aztán 26-án láztalanul ébredt, akkor jöttek a kiütések.


Hétfőn elvittem orvoshoz, mert ráadásul nem is itthon voltunk, de a doki is azt mondta, hogy már vége, Fenistil csöppet írt fel.

2011. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek! Külön a hűtőfürdős tanácsokat! Már tudom mit kell máshogy csinálnom.

De valószínű nem háromnapos láz lesz (pedig reménykedtem, hogy "ennyivel" megússzuk) hanem valami más vírus.

2011. febr. 7. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!