Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 10, Ft-ért.hu-n szeretnék a...

A 10, Ft-ért.hu-n szeretnék a kisfiamnak hintát venni, de nem értem az oldalt, elmagyarázná valaki, hogy működik?

Figyelt kérdés
Látom, hogy valami Bideket kéne venni, de nem értem az egészet. Nagyon megköszönöm, ha segít valaki!
2011. febr. 6. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem rossz oldalon keresgélsz...
2011. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nézd meg, a www.ad6kap6.hu-n, a www.webilium.hu-n, vagy a www.olcsobban.hu-n is.
2011. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megveszed a bideket, amivel licitálni tudsz. Aztán úgy van beállítva az egész, hogy ne nyerjen senki.

Ha esetleg mégis nyernél, akkor a bidek+ a termék ára jóval több, mintha sima aukciós oldalon vennéd meg.

2011. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor ez egy ilyen "pénzbeszedős" oldal :-( akkor nem is próbálkozom tovább. Köszi az infókat és az ajánlott oldalakat is! megnézem, nagyon köszi!
2011. febr. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!