Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsikenőcsöt használto...

Milyen popsikenőcsöt használtok és miért?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertári, mert jó zsíros. Neogranormont néha az illata miatt, de ez is jó egyébként is a popira. Naturlandot is használtuk azzal is meg voltam elégedve, de a gyógyszertári jobban bevált és olcsóbb is.


Majd meglátod, szerintem Te is kísérletezni fogsz!

2009. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sudocremet használok, már a kezdetektől. Finom puha a bőre, nem pios egyáltalán. Volt, hogy elfogyott és épen nem tudtam beszerezni, gondolta jó lesz egypár napig má, alternatív popsikrém mint pl a nivea, vagy a bepantem. Nos bepantem után rákvörös volt a picim popója, egyből telefonáltam anyósomnak, hogy vegye meg ott, ahol ő lakik, mert itt vidéken nem mindig lehet beszerezni, sőt! Itt nem is kapom meg, el kell érte utaznom egy közeli városba, de megéri, mert szuper!
2009. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én gyógyszertárit használtam 3hónapos koráig,utána Gabit vettem és nagyon bejött:)Szép,és puha a popsija:)

5hónapos kisfiú anyukája

2009. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertári kevert nekünk nagyon bevált, sose volt még picit se piros a popsija.
2009. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Sudocrem a legjobb, sosem pirosodott ki a lányom popsija. Mivel nem kell vastagon bekenni a fenekét, ezért viszonylag sokáig elég egy dobozzal.
2009. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!