Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig használtok popsikenőcsöt?

Mindig használtok popsikenőcsöt?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja, hogy nem kell mindig de miért?
2009. aug. 21. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Mindig, mert szép lesz tőle a bőröm.
2009. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Én csak akkor, ha piros a popsija, szóval elég ritkán. Mondjuk éjszakára mindig. Azért nem kell mindig, mert a mai nadrágpelenkák szárazon tartják a bőrt (zselé lesz a pisiből) és bent tartja a pelusban, a bőre nem nagyon érintkezik a pisivel. A régi textilpelusnál viszont egy bepisi után már a gyerek feneke benne ázott a pisiben, ezért kellett a krém ami szigetelőréteget alkotott a popsin és védte a felázástól, kipirosodástól. Szóval ha nem kifejezetten érzékeny a babád bőre, nem kell mindig. Én ha kenem akkor is csak vékonyan, és ott ahol piros, a hajlatban.
2009. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Én hintöport hasznàlok mindig(5 honapos baba)krémet csak kipirosodàskor.
2009. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Én minden pelenkázásnál bekenem a popsiják a koleszterines popsikenőccsel és ha kicsit kiporosodik akkor pedig sudocrem-mel!

9hós kislány anyukája!

2009. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Én mikor megszületett használtam, aztán már nem. Ugyanolyan volt a popsija akkor is ha bekentem, mint mikor nem. Persze volt rá példa, hogy kipirosodott kaki után, de akkor bekentem Neogranormonnal.

1 éves lesz.

2009. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Az én babámnak soha nem volt piros,és mindig bekenem!
2009. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Én is mindig használok,mert a kórházban így mondták,de én is nemrég olvastam,hogy nem is kellene mindig,úgyhogy mostanában már csak nagyon vékonyan kenem.

Ráadásul azt is nemrég olvastam,hogy a Sudocrem nagyon eros,én meg már 10 hónapja azt használom,de csak nem csináltam rosszat,mert a popsija nem szokott piros lenni.

2009. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Lepontoztok a hintöporért?Szànalmasok vagytok..
2009. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiamnak sose volt piros a popsija,én minden pelusozáskor kenem neki Neogranormonnal.

2009. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg szánalmasok!Én még csak azt sem tudom,miért ponzoztak le!16:08-as
2009. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!