Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » H1N1? Oltatjátok egy éves kor...

H1N1? Oltatjátok egy éves kor alatti gyermeketeket?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták,hogy fél éves kortól oltják őket de egy éves kor alatt nem ajánlják..És mi igaz abból,hogy a baba környezetében lévők ha bevannak oltva akkor védett a baba?Hát hordozó attól még lehetsz nem?Vagy,hogy is van ez? :S
2011. febr. 5. 01:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mádodiknak írom:magánügyed(ill.valahol mégse...) ha "nem veszed be" de akkor rá se kell menni egy ilyen kérdésre...
2011. febr. 5. 13:20
 12/16 A kérdező kommentje:

A többieknek köszönöm a válaszokat!!

Hasznos volt és sikerült dönteni is ;)

2011. febr. 5. 13:29
 13/16 anonim ***** válasza:

M nem oltatunk, mert az orvosok nem nagyon beszélnek rá (háziorvos, fülorrgégész, védőnő sem)

3 gyerek van egyébként.


Te hogy döntöttél?

2011. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha itt még ketten azt mondják,hogy nem,akkor én sem oltatom magunkat sem,babámat sem.
2011. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Oltás.
2011. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hét hónapos a pici mi be vagyunk oltva,úgy döntöttem őt nem oltatjuk a hallottak alapján de csak egy éves kor alatt,idén ősszel megkapja.Ja és terhesen is oltattam magam 12.hét után.Én így láttam jónak...

Köszönöm mindenkinek

2011. febr. 6. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!