Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babakocsi sport részét...

Ha a babakocsi sport részét teszem fel, létezik, hogy csak fordítva tudom tolni?

Figyelt kérdés

kaptuk a kocsit,és nincs rajta semmilyen jelzés,hogy mi a márkája,a gondom az ,hogy nem tudom úgy feltenni a sport részét,hogy lássam a gyereket,mikor tolom.Normális ez?Vagy minden kocsi ilyen?Amúgy három kerekű,és egyik sem mozog.iszonyat nehéz vele közlekedni,és nincs egy tartója sem,és nem is lehet rá felakasztani semmit sehova.(sokat járunk vásárolni)Nagyon praktikátlan.

Állítólag 60ezer volt 5 évvel ezelőtt,azért gondolom,hogy biztos csak Én raktam össze rosszul.


2011. febr. 4. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos vannak olyan kocsik, amiben csak kifelé tudod tolni a gyereket. Ezeket utálom, ennyi pénzért már visszafelé is el kellene, hogy tudja fütyülni a Himnuszt.
2011. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb sportkocsinál (még ha azzá is alakítottad)nincs lehetőség hogy szemben legyen veled a gyerek(úgy tartják hogy ilyenkor már nem az anyát akarja a gyerek nézni,hanem a környezetét).Gondolom használtan vetted.Érdemes lett volna alaposabban megfontolni h jó lesz e ez a kocsi.Mit jelent az h egyik sem mozog?
2011. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mind a 3 kerék fix,tehát csak úgy tudsz vele kanyarodni,ha teljes erőből lenyomod a kocsi karját,és két kerékre emeled,ráadásul dög nehéz.amúgy kaptuk.
2011. febr. 4. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ajándékba kapott babakocsinkkal én is így jártam. Azt hittem, hogy milyen jó lesz, nem kell megvennünk... Dög nehéz lengyel batár, nem férek be vele sehova, és kanyarodni se lehet vele. Muszáj volt vennünk olyan babakocsit, ami a mi igényeinket elégíti ki, nem azét, akitől az elsőt kaptuk.


Aztán azóta már jó ideje kendőzök, babakocsi-probléma rég elfeledve.

2011. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szörnyű,mikor minden kerék fix,legyen az 3 vagy akár 4 kerekű is!:(

És igen sajnso van olyan,hogy a sportot csak neked háttal lehet felszerelni!Mert a gyártó úgy gondolja,hogy mikor már azt használod elég nagy a gyerek,ahhoz hogy nézelődni akarjon.Pedig ez nem így van!Én javaslok egy új és jó minőségű babakocsi vételt(márha futja)Mert ezzel meg fog őrülni!:(

Egyébként nekem is 3 kerekű van,de ultrakönnyű és bolygókerekes!Imádom.

2011. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!