Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák, kezdésnek...

Tapasztalt anyukák, kezdésnek milyen cipőt javasoltok? Márkát is.

Figyelt kérdés
Nagyon boldog vagyok,10,5hónapos kislányom ma először tette meg első lépéseit kapaszkodás nélkül. Már több métert megtesz,és oda vissza bejárja a szobát. Milyen cipőt vegyek neki,eddig zokniban járkál.
2011. febr. 4. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp kezdésnek is szuppináló cipőt!!!!!

Salus, supy, dr. leo

Harántemelőset ne, mert a gyerek bokáját alulról annyira megtámasztja, hogy későbbre, ha nincs már megtámasztva, akkor nem tudja megtartani a lábával magát, mert nem erősödik meg az az izom!!!!!

2011. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, hogy drágák, használtan meg ilyen kicsit nehéz, ha nem lehetetlen találni, én is bajban vagyok, 16-17-es a lába.

Viszont, ha megveszed újan, legfennebb pár ezres veszteséggel el tudod adni, vagy elteheted a következő babának.

2011. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

...és gratulálok, nem semmi, hogy kapaszkodás nélkül! Tornász lesz:)

Én meg azt hittem, a második gyerekem milyen korán lépeget, de 10 hós kora óta csak bútor mellett megy, nem látom, hogy szándékozna elengedni, most 11 hós, de més így is korábban kezdte, mint a nagyobbik, ő már majd megvolt egy éves,mikor itt tartott, és kb15-16 hónaposan ment egyedül, akkor kizárólag és azóta is néha lábujjhegyen.

2011. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kisnita ***** válasza:
Nekünk Siesta volt az első cipőnk és nagyon szerettük. A haránt emelő tényleg nem jó, szakorvostól tudom. Csak kintre adj rá cipőt, a lakásban elég ha csúszásgátlós zoknit vagy mamuszt adsz a lábára. Minél többet járkál cipő nélkül különböző talajon annál jobb.
2011. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem veszekedni szeretnék, de nagy tévedés a lakáson belül zoknit adni a gyerekre, mert nagyon jó a mezítláb járás, de csak és kizárólag egyenetlen talajon!

Nyáron, kinn, homokon, füvön, kavicsokon, bármin, a lényeg az egyenetlenség. Sík felületen nem szabad. Csak jó cipőben.

Ami manapság minden ortopéd orvos szerint a szuppináló sarkú cipő.

2011. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elefanten , nagyon jó hajlékony a talpa.
2011. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elefanten!!!Nagyon meg vagyok vele elégedve!
2011. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elefanten.

Az ortopéd orvos szerint nem kell a szupináló sarok, csak akkor ha szükség van rá, mert dől a bokája. Ha nem dől, akkor a legjobb a hajlékony talpú, harántemelés nélküli cipő, ami tartja a bokáját.

2011. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!