Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiam csak tápszer...

3 hónapos kisfiam csak tápszert kap mivel tejem már nincs sajnos nincs. Egy ideje küzdünk a székrekedéssel! Tapasztalt anyukák mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Adom neki a duphalac szirupot de semmi! Minden másnap tud csak kakilni de segítenem kell neki kúppal. Igy is nehezen kakil, a széklete pedig paszta jellegű! Ha valakinek volt ilyen problémája, hogy oldotta meg?
2009. jún. 8. 05:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Váltsatok tápszert,hátha azt másképp emészti meg.A kúphoz nagyon hozzászokhat a szervezete, tehát csak ideiglenes megoldának ajánlják.( rá is van írva)Próbálj neki több folyadékot adni.mondjuk kamillateát
2009. jún. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A cukros kamilla tényleg segít, de ne adj neki minden nap, nem szabad!

Váltsatok tápszert!

Az én lányomnak a Beba HA Start Aktív segített, az bifiduszos! Előtte Humana-t evett, attól heteken át szorulása volt.

2009. jún. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 4 hónapos, és egy hete kap tápiból pótlást, mert Neki sem elég már a tejem. Azóta Ő is küzd ezzel, Mi Humana HA-1-et eszünk. Én Espumisan cseppel próbálkozom, hátha segít.
2009. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 2 hos korátol esszük a mildibé 1-et, hetente kétszer volt széklete. Az is kuppal, de volt hogy a kup melett lázméröztem is, plussz tornáztattam. A cukros kamillatea egyszer használt. Elkezdtük szedni a laveolacot, amelett is 4 naponta volt széklete. 3 ho 1 hetesen elkezdtük enni a gyümölcsöket a védönö tanácsára / öszibarack, alma/, rá 1 hétre magátol volt széklete erölködés nélkül, és azota minden nap van. Most lessz 4 hos pénteken. Bébiitalt is iszunk napi 100 milit.
2009. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!én lányom is tápszeres/milupa milumil/.Elösször mi is küzdöttünk,de azt mondta doki nem érdemes váltogatni,mert az se jó.Nálunk is volt,hogy csak két naponta kakilt.Azt mondják,nem baj a 3-4 nap se,ha tápszeres,csak ugye rossz nézni ahogy küzd.Nekünk már kialakult és 4 hónaposan kezdhetsz gyümiket és az sokat segít.A kúp se jó hosszú távon.Én tornáztatni szoktam a lábával.No,meg azt is mondta a doki,ha családban van székrekedéses,akkor nála is lehet-én az vagyok.Esteleg vizet próbálj vele itatni,az is számít!
2009. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!