Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfogadnád a sógornőd lefejt...

Elfogadnád a sógornőd lefejt tejét?

Figyelt kérdés
A babám 1 hónapos, de sajnos nem elég a tejem. A sógornőmnek 3 hónapos a babája és rengeteg lefejt teje van a fagyóban, dátummal, tehát tudom melyik az 1 hós babának való. Nagyon tiszta a sógornőm mindig sterilizált, nagyon oda figyelt hogy mit eszik és most felajánlotta nekem, viszont nem tejleadó. Elfogadnátok? A védőnőm szerint fogadjam el, de forraljam fel. Én viszont itt is azt olvastam hogy nem szabad forralni az anyatejet. Mit tegyek?
2011. febr. 3. 11:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit más ugyan a helyzet, hiszen én a nővérem babájának adtam, de nem lett semmi baja tőle. Szerintem még mindig jobb, mint ha tápszert kapna. Ne forrald!
2011. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
abban a helyzetben amit leírtál igen,elfogadnám
2011. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
IGEN, elfogadnám!
2011. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben elfogadnám, sőt, én a barátnőmtől is elfogadtam volna, de addigra már neki sem volt sok.

Anyatejleadó állomásról azért nem akartam hozni anyatejet, mert ismertem olyan csajt, aki tejleadó volt, miközben dohányzott. :(((

De ha tudod, hogy megbízható, akkor simán!

2011. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ma már ez a második kérdés, ahol azt olvasom, hogy a védőnő az anyatej forralását javasolja. Remélem ez ugyanaz a védőnő és csak egy ilyen tudatlan van belőle az országban...
2011. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már el is hoztam a tejet!
2011. febr. 3. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!