Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok még jó fözelék recepte...

Brigitta04 kérdése:

Írnátok még jó fözelék recepteket 8 hós babámnak?

Figyelt kérdés
Sokmindent megeszik sőt igazán nem is volt gond semmilyen étel bevezetésével,csak a variációkra kellene egypár ötlet.Ezeket eszi már:krumpli,sütötök,sárgarépa,föznivalótök,spenót,cékla,csirke mell,máj.Eddig mindig egyfajta ízt adtam kruplival.2 naponta husival kiegészitve.
2011. jan. 30. 20:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon jó linkeket!:)Én szeretem megkostolni az ételt amit a gyermekemnek adok legyen üveges vagy álltalam fözött vagy tejpép szóval mindent.Üveges ételt is vettem már olyant ami bün rossz volt és föztem már én is nemtúl jóra sikerül ételt.De egyedül a tejpép ízénél éreztem azt,hogy olyan mű íze van.Én ezért nem adom a babámnak.Ha visszanézünk az elmult 30 évre mindig új táplálási irányelvek jöttek és mentek volt ami jó volt volt ami nem.Ha minden "jótanácsot" megfogadnánk akkor nemtudom igazán mit ennénk.Szerintem minden édesanya azt az elvet követi amit Ő saját maga jónak tart.Van akinek ez nem tetszik és elég csúnya stilusban leoltja az álltala "hülyének" vélt másik anyukákat.Öszintén nemgondoltam,h egy egyszerü kérdés igy megmozgat emberkéket.
2011. jan. 31. 22:19
 12/12 anonim ***** válasza:

Linkelős anyuka!

Én veled vagyok, a többi meg le van sz....! :)

Amúgy én attól kapok frászt, hogy mostanában egyre többször olvasom itt, hogy a gyerek 3 éves koráig ne kapjon tejet! Azért ez már durva!!!

2011. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!