Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagybácsik (nénik), meritek...

Nagybácsik (nénik), meritek szoktátok emelgetni a csecsemöt? Mert én nem!

Figyelt kérdés
A bratyó odaadta , hogy legyen egy kicsit az ölembe , de kb : fél perc múlva már adtam is vissza ! Nekem olyan rossz volt , hogy ott kapálodzot , sírt !
2011. jan. 28. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a terhesség elején jártam mikor bátyáméknál megszületett a kisfiú szóval tőlem alig lehetett elvenni :)

Öcsém későn született gyerek szóval 17 éves fiú létére megmerte fogni a kicsi babákat és nem félt,viszont nagyanyám nem merte megfogni mikor kicsik voltak mert ő már olyan rég fogott babát,hogy azt se tudja már,hogy kell és a végén leejti.............

2011. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is ettöl félek hogy leejtem , vagy eltörik a nyaka , rosszul fogom .... , de majd ha idösebb lesz akkor bepotolok mindent !
2011. jan. 28. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
ááá, dehogy törik el. A babák még gumiból vannak. :DDD hidd el,csak bátorságot kell hozzá gyűjtened. Nem lesz baja. Rosszul nem tudod fogni, mert akkor rögtön jelez a szirénája. :DD
2011. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:DD Kedves kérdező, miért ejtenéd le? Ilyen ügyetlenke volnál, nem hiszem. :) Ne parázz, mert nem lehet leejteni,csak szándékosan. Ösztönösen fogja az ember a babákat, nem esnek ki csak úgy a kézből.. De próbáld először ágyban ölbe venni, akkor nyugodtabb lehetsz, nem zuhan nagyot, ha kiejtenéd mégis. :)

A nyaka még porcos, tehát nem tudja tartani 3 hós korig kb., tehát a tarkót alá kell támasztani. Csak ennyire kell ügyelned! Tehát ne a fejét, hanem a tarkóját fogd.

2011. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!