Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám valamire allergi...

3 hetes babám valamire allergiás. Kalciumot kell neki adni. Akinél szintén volt ilyen, hogy adta be neki?

Figyelt kérdés
Ampullásat írt fel a doki. 2 ml-t, kicsi vízzel hígítva. De, hogy itassam meg vele, azt a mennyiségű vizet?
2011. jan. 28. 14:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat, nagyon hasznosak voltak.
2011. jan. 28. 15:38
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia, az én orvosom is azt mondta, hogy higítsam fel a calcimuscot, mert gondoljak bele, hogy a felnőttek is úgy isszák, és igaza van. Ha elolvasod a tájékoztatóját, akkor abban is benne van, hogy higítani KELL! még nagyon kicsi a babád, ez nagyon tömény neki.

Én is fecskendővel adtam, egy 5 ml-est vettem és 2 ml calcimusc, a többi víz. Szépen lassan beleadagoltam a kis szájába, arra vigyázz, hogy ne középre nyomd neki, mert könnyen félrenyeli, inkább a nyelve-szájacskája oldalához tartsd a fecskendőt.

2011. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!