Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni kifogót vagy...

Érdemes venni kifogót vagy elég a törülköző?

Figyelt kérdés

Kettő db törülközőt vettünk de most elbizonytalanodtam hogy nem lesz elég. Vegyünk még kifogót is?

Ki mit használ? És mennyit?

34 hetes kismama


2009. febr. 5. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kifogó jobb, jól szívja a vizet, mert olyan mint egy óriáspelenka. Tiszta pamut és gyorsan szárad. Én kettőt vettem a törölközőt későbbre halasztom. De majd kitapasztalod.
2009. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem elég 2 törölköző, mi vettünk egy kifogót is, de tök feleleges volt.


Boldog babavárást!

24 napos anyuci

2009. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nékünk eddig 2-3szor már jól jött,h 3 törölközőnk van.(Pl a tiszta törcsire pisilt-kakilt egy nagyot:)))Amúgy kaptunk egy kifogót,de nem sokkal jobb,mint törcsi.Egyedül babaúszásnál jobb,amikor kijövünk a medencéből,mert a csuklyája betakarja a buksiját is,és amíg becsattogunk az öltözőbe,addig nagyon jó.
2009. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nekünk csak kifogónk van pár darab, törölközőnk nics is:))
2009. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom itt is mindenkinek más a véleménye. Én is jobban szeretem a kifogót,mert a törcsink nem igazán szívja a vizet. De tényleg ki fogod tapasztalni,hogy nektek melyik válik be. 18 hetes legényke mamája. :)
2009. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami fogalomzavar van! A kifogó egy 90X100 vagy annál nagyobb sima fehér tiszta pamut agyag ami olyan szövésű mint a textil pelenka, csak kicsit vastagabb. Az a pici csuklyás basz az nem tudom mi babatörölközö talán.
2009. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elírtam nem agyag,hanem anyag és bocsi van még halvány sárga, halvány rózsaszín is a Tescoban.
2009. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én vettem ezt a csuklyás "valamit"-az volt ráírva :kifogó.Anyaga frottír ,fehér sárga szegéllyel.Az igazság az,hogy nem nagyon szeretem,mert már 3hónapos fiam nem fér bele,és nem annyira nedvszívó,ráadásul "kemény",nem úgy mint a hagyományos nagy törülköző.

Nekünk is 3 van,de most akarok egy új törcsit venni

2009. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kifogót és törölközőt sem használok. Flanell anyagból varrattam 2 nagyobb darabot...szuper. Pihepuha és jól szívja a vizet.
2009. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem frottír törülközőt is, meg textil kifogót is, de még csak a kifogót használtuk. Most 5 hónapos. Az újszülöttek bőre amúgy is elég finom, érzékeny, szerintem kellemesebb neki is a textillel törölni, mint a frottírral.
2009. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!