Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a Pampers pelus nem...

Akinek a Pampers pelus nem vált be, végül melyiknél kötött ki?

Figyelt kérdés
A kislányom nem egy dundi alkat (3 hónapos), és a pampersből folyton kifolyik a tartalom... Napközben is át kell öltöztetni a lányomat, és állandóan csak mosok. A libero, Huggies vagy a többi milyen alkatúaknak vált be?
2011. jan. 27. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Zöld tesco-s vált be.

Árban is jó pláne ha akcióba berakják!!!

Soha nem volt baleset,pelenkakiütés stb.

Szerintem lepipálja az összes márkát.

Újszülöttként és még jó pár hónapig liberóztunk mi is!

Az bevált de drága:(

A pampers nem igazán főleg a sleep&play! Annál minden reggel áztattam a pisis,kakis bodykat:(

A bella háppy meg aztán kritikán aluli!

Szóval ár-érték arányban magasan a zöld tesco-s pelus vezet!

2011. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így volt, Pampers mellett sokszor át kellett öltöztetnem, mert a háta közepe is kakis volt.Én áttértem a Huggiesra, ezt szeretem.Ha nem figyelek oda, hogyan rakom fel, ennél is előfordul, hogy kifolyik valami, de az én hibámból.Nekem nagyon bevált, most 2-est használunk.És az anyaga is finom, pamut. Pampersnél olyan műanyag érzésem volt.
2011. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lidl-is, csak nem tudom hogy melyik fajta, mert 2 van.
2011. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az én kislányom sem volt dundi - most sem az - már kezdetektől Liberot használunk. Az elején vettünk 1 csomag Huggiest, alig vártam, hogy elfogyjon.

Pampers pelust soha nem próbáltunk, nem volt "kedvem" kísérletezni (anyagilag). Nem is bánom, mert nekünk a Libero tökéletesen bevált.

2011. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A Pampers nálunk sem vált be, ajándékba kaptunk egy csomag Premium Care-t, de visszatértem a Libero-hoz, azzal nem volt probléma. A Huggies-t is kipróbáltam egyszer, de többet nem fogok venni...
2011. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!