Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM kuponnal ha csak pelust...

DM kuponnal ha csak pelust vásárolok de mást nem, lesz elég kuponom hogy folyamatosan azzal tudjak vásárolni? Mert ugye vásárlások után adják? És aki próbálta a pampers és liberot is melyiknél maradt és miért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
hi! nekem testvérem erre használja, mivel ugye bármely dm termékre megfelelő számú kuponnal 25% kedvezményt kaphatsz és így 4000 helyett 3000-et fizet. amúgy most 200 Ft egy dm pont, ha jól tudom. nyüstöld a többi családtagot, hogy ha dmben vásárolnak, huzassák rá a kártyádra a pontokat. jah és ő a dm pelenkáját (babylove) használja, teljesen jó, nem tudom, h mennyivel jobb a sokkal drágább márkás... ugyanúgy beleszarik a baba:P
2010. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudod véletlenül hogy mennyire jön ki darabja annak a pelusnak? Senki nem jár nálunk DM-be még én sem csak keresek valami olcsóbb pelus megoldást.
2010. jún. 10. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:
SZia! Társkártyát lehet igényelni és családtagoknak odaadod,hogy gyűjtsék a pontokat neked. 200 ft-onként 1 pont. Néha akciózzák és dupla pontokat adnak. A pampers és a libero nekem szinte ugyanaz. Egyszer vettem pampesrt és 4 hibás volt a csomagban,azóta lemondtam róla. Nekünk a DM babylove bevált és jó az ára is. Főleg kuponnal. A huggiest nem próbáltad még?
2010. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a 4ezres babylove egy hatalmas doboznyi, nem tudom mennyi, de nővérem egy hónapig használja, ha jól tudom...
2010. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Attól függ mekkora méretű pelust veszel. Nekünk Maxi van,abban 84db van. 1 dobozban 2 csomag pelus kb4000 a teljes ára,kuponnal lehet 25% kedvezmény.

A legkisebb méretűből dobozonként 100db van.

2010. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdés első fele egy kis matematika, 200ft után jár 1 pont, de momentán fogalmam sincs, melyik kuponfüzetben van a 25%-os joker kupon, vagyis mennyi pontot kell beváltanod érte.


Nem tudom, ismered-e a bababónuszt a DM-nél, szerintem nagyon érdemes kiváltani, mert időnként küldenek akciós kuponokat. Pampes, Libero kedvezményt (általában 500 Ft) sokszor le lehet tölteni innen-onnan. Ha ezt még hozzáteszed egy kuponhoz, még jobban jársz.


A lányomnak egyébként a Pampers, a fiamnak a Libero vált be.

2010. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50 pontos füzetben van 25%-os bónusz. A dm honlapján részletesen kint vannak a kuponfüzetek.
2010. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Liberót használtunk eddig,de az vastag már ilyen melegben,ezért átáltam pampersre,3000 Ft-ot fizettem 25%-kal.
2010. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14:35-ös vagyok.

Ha pl.4000-ért adják a pelust, beváltasz egy 25%-ost (amit ugye 50 pontért adnak), akkor fizetsz 3000-et, és kapsz 15 pontot. Vagyis csak akkor tudsz pelát 25%-os kuponnal venni, ha mást is vásárolsz, vagy más is gyűjt a kártyádra.

2010. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

200 Ft = 1 pont

50 pont = kuponfüzet, 25%-os joker termék kuponnal


Azaz, minden Dm-ben hagyott 10.000 Ft után tudsz kupont kiváltani.

Azt te tudod, hogy mennyit költesz pelusra. De szerintem más jó termékek is vannak a DM-ben. Én mindig ott vásárolok.

2010. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!