Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Örömmel vagytok otthon a pici...

Örömmel vagytok otthon a pici babátokkal (0-tól 2 éves korig)?

Figyelt kérdés

Ezen belül: (elég ha csak 1 szóban válaszoltok, bár jobban örülök, ha még többel)

1. mennyire alszik a babátok éjjel

2. milyen a viszonyotok a férjetekkel

3. van-e szexuális életetek

4. mennyi idős a babátok

5. mennyi idős vagy Te

6. hányadik baba

7. van-e kilakult napirendetek


Nekem a babám 4 hónapos és mindenki mást mond körülöttem, ezért kiváncsi lettem...


2011. jan. 26. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

IGEN! :)

1.,21-06ig

2., jó a viszony, bár ritkán van itthon, munka miatt

3.,van, csak ritkán :(

4., 18 hó

5., 30

6., második

7., van kialakult napirend, főleg amióta ovodás a tesó, azóta szigorúbb pontosabb :)

2011. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én szeretek otthon lenni a fiammal,látni ahogy cseperedik,hogy akár minden nap valami ujat talál ki és csinál,huncutkodik stb.persze néha nekem is betelik a pohár,felgyülemlik a feszültség vagy kidőlök a fáradtságtól stb...de ez vele jár.pl most szombaton is a mamánál alszik majd,mi meg apával napközben kikapcsolunk,este a barátokkal elmegyünk bulizni(2x mióta megszületet)

kérdéseidre a válszaok:

1. olyan f9-9től 1ig alszik egyhuzamban,onnatól többször felébred,2-4x akkor bemegyek,iszik,simi,kicsit ülök mellette...f6felé eszik,utánna még 1-1,5orát visszaalszik.kiságyban nem velünk alszik.

2. párommal minden rendben,8éve vagyunk együtt,olyan mint a baba előtt,sőt jobb,közelebb hozott minket.persze vannak jobb és rosszabb napok, kisebb mosolyszünetek(1-2óra:D)de ez mindenkinél.

3. sexuális életünk is olyan mint volt(perzse nem mint a kapcsolat elején mikor mindig mindenhol:D),miután a pici elaludt tv,beszélgetés stb, aztán amikor ugy adódik...olyan heti3x átlagban

4. a fiam 15én volt 8hós

5. én 26, párom 32

6. első baba,és márciustól jöhet a tesó ha akar,nem védekezünk majd

7. van napirend,persz kisebb csuszások vannak benne

2011. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen, örömmel vagyok itthon!

1. változó, kb 10-7-ig, több ébredéssel éjjel

2. Jó!

3. Elég ritkán

4. 5 hónapos

5. 29 éves vagyok

6. első baba, és remélem, lesz még kistesó

7. Van, a lányom alakította ki, De időnként változik, mert mindig minden változik

2011. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen!Örömmel!!!

1.4x6x kel jó esteben(nem fogzik)

2.megromlott:(((

3.nagyon ritkán

4.7 hónap

5.30

6.első

7.igen,pár hete

2011. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, örömmel! Elég nehezen jött össze, 2,5 évet vártunk rá! Az eleje nem volt könnyű, mostmár napról napra könnyebb.

1. este 10-11 körül alszik el, éjjel egyszer kel, aztán reggel 8-9 körül ébred. Nappal keveset alszik 3-4* fél órát

2. szuper a viszonyunk, 14 éve vagyunk együtt. Ő is itthon van, mindenben segít

3. van, mostanában ritkábban

4. 3 hónapos lesz pénteken

5. 30 leszek 1 hónap múlva

6. első baba

7. a napirend most alakul, már jól haladunk:o)

2011. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Imádok itthon lenni a lányommal. El nem szalasztanám semmiért. Előre utálom, hogy vissza kell majd mennem. Pedig imádom a munkám, óvónő vagyok, és igazából egy óviba leszünk majd (külön csoport) de azért nem leszünk külön egymástól.

1. most kezd jól aludni. Ha éppen nem jön a foga, akkor átalussza már az északát, egyszer kell csak enni 5 körül aztán alszik tovább. 4 hónaposan a lányom még kb 3x kelt enni.

2. jó a viszonyom a férjemmel, de sokat dolgozik keveset van itthon. eleinte mikor még nehezebb volt sokszor mérges voltam rá ezért. (persze ok nélkül, hisz értünk dolgozik) de imádja a lányát, és engem is!

3. Eleinte nehéz volt, de főleg azért mert folyton fáradt voltam, mikor végre aludhattam, akkor már semmi humorom nem volt hozzá. most már más, de azért néha még mindig a fáradtság győz. De azért heti 2-3x együtt vagyunk!

4. A lányom 10,5 hónapos

5. én most lettem 30 :-((

6. Ő az első lányom! De nem az utolsó gyerekem!

7. most már van, de sokáig nem volt. nehezen alakult ki. Igazából mikor elkezdtem hozzátáplálni akkor rendeződött a dolog. Mert addig a legváratlanabb pillanatokban akart szopozni, és sokszor be is aludt rajta 10 percekre.

nálatok?

2011. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mostmár nagy örömmel, nekem az eleje pokoli volt.


1: jól, kb. 50%-ban átalussza az éjszakát (11-12 órát)

2: mostmár megint jó, szülés után 4-5 hónappal volt egy komoly hullámvölgyünk

3: van, ritkán, de az nagyon jó!

4: 13 hós

5: 34 éves vagyok

6: első

7: igen, jó kis napirendünk van, DE 4 hósan még nem volt!


És Te, kedves kérdező?

2011. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

igen, imádok vele itthon lenni. Sajnos 3 hét múlva tölti a 2 évet, indul a bölcsi, én meg vissza dolgozni, nem maradhatok vele itthon.

1: 2 hónapja aludja át az éjszakákat, kivéve ha beteg (most volt) vagy fogzik, ilyenkor szopizik egy kicsit és alszik tovább

2: jó, mindent megbeszélünk, és megoldunk

3: van, most már gyakrabban. Ugye átaludja az éjszakákat, nem vagyok annyira fáradt.Őszintén megmondom, most kezd igazán megjönni a kedvem hozzá.Eddig havi 1-2, most már 3-4-is, úgyhogy haladunk.

4: mint írtam is már február 14.-én tölti a 2 évet

5: 28

6: első

7: kb. 5-6 hós korától stabil a napirendünk, persze mindég változott, mindég ő alakította

4:

2011. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1. változó, nem jó alv, többnyire velünk alszik

2. teljesen jó (nem a férjem, de a párom 19 éve)

3. van

4. 22 hónapos (nagyfiam 11 éves)

5. 39 éves

6. második

7. van

2011. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

előző

Nekem nagyon gyorsan eltelt ez majdnem 2 év, szeptemberben megyek vissza dolgozni.

Egyáltalán nem vágyom vissza.

2011. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!