Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az Adamo hinta?

Milyen az Adamo hinta?

Figyelt kérdés
Megvenni nem tudjuk ,nagyapa elkészíti nekünk.A szövet milyen anyag pontosan?Szereti a babátok?
2011. jan. 25. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A szövet 100% pamutvászon. Szerintem a kötél kiválasztásánál kell nagyon figyelni, a miénken jó vastag és rugalmas. És a rugó egy szenzációs találmány, a fiam saját magát hintáztatja így.
2011. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A rugó melyik részhez kell?
2011. jan. 25. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is magam varrtam, olyan lett mint az eredeti. A szomszédunknak van, kölcsönkértem és az alapján készítettem el. Az eredeti anyag vastag zsákvászon jellegű. Én használaton kívüli sötétítő függöny anyagból varrtam, ráadásul 2 rétegből biztos ami biztos alapon. Nagyon erős és tartós lett. Plusz még egyedi is, nem mintha ez számítana.:)

2011. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A kampót felfúrod a planfonba, arra akasztod a rugót és úgy jön a kötél, amin van a hinta.
2011. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Második:nem vállalsz varrást?
2011. jan. 25. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon kedves vagy, hogy rámbíznád a varrást, de sajnos már nincs időm. Amikor még pici volt a babám és sokat aludt, én is akkor varrtam. Most lassan egy éves, naponta egyszer alszik, csak a napi házimunkára van időm. sajnálom! :(

Van fent a neten valamelyik fórumon egy szabásminta, én is használtam, jól le van írva, nem nehéz elkészíteni.

Sok sikert!

2011. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

így megtalálom hogy adamo hinta?ezt nagyapa nem tudja így mindenképpen valakivel meg kell csináltatnom.Köszönöm!!!

és a rugót,amit a többiek írnak ti is beletettétek?

2011. jan. 25. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehezen, de megtaláltam.


[link]


A 15.-ik hozzászólás a szabásminta. Én az 50 cm szélességet soknak találtam, az eredeti is ha jól emlékszem 40 cm széles, én akkorára varrtam.

Nekünk egy sima hintakampó van a mennyezetbe fúrfa. Gumis kötelet vettünk a Bauhausban ( gondolom bármelyik praktiker áruházban lehet kapni) és a függőleges szakaszt duplán kötve ezzel kötöttük fel. Ettől meg van a kellő rugózása. Azt a rugós dolgot nem találtuk, csak neten láttam 2000 Ft-ért.

Szerintem így is tökéletes.

2011. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!