Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az Adamo hinta jó?

Csak az Adamo hinta jó?

Figyelt kérdés
Vagy az olcsóbb, feleannyiba kerülő, otthoni gyártású is biztonságos? Olyanokat keresek, akik vettek/használnak már nem eredeti Adamo hintát. Elég erős a kötele? Ugyanazt tudja, mint egy igazi Adamo hinta???
2010. aug. 7. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Mi vettünk 8500.-ért a neten vadi új hintát.Nem Adamo de amúgy tök ugyanolyan.A babavilágban javasolták , hogy nagyon szeretik a babák, nyugtatja őket.Na az én drága kisfiam (4 és fél hónapos)úgy üvölt benne, hogy azt el sem hiszed.Tán ha pár alkalommal tettem bele.Szóval én befaragtam fele, nem is használjuk, feltesszük a netre hátha elkel.

Amúgy ugyan azt tudja mint egy Adamo hinta.Rugós kötél van hozzá, úgy néz ki mint egy gumipók. Szerintem nem éri meg az árát, megnéztem az eredeti Adamo-t és az is pont ilyen-négy sima egyszerű léc, egy mintás anyaggal kiegészítve.Szóval ha őszinte akarok lenni ránézésre nem tűnik valami komoly cuccnak.Nem éri meg az eredeti árat, a féláron vett(a mienk)is pont ugyan az.

2010. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én a Vaterán vettem házilag gyártottat, olyan 7000ft körül volt. A barátnőmék megvették az eredetit. A kettő között a különbség: a kötél a nem adamo-nál kicsit vékonyabb, nincs benne adamo cimke :D, és kb. 8000ft-al kevesebb.

Tapasztalat: a kötél nagyon erős, az én 63kg-mat is elbírta :D (ki kellett próbálni, mielőtt a gyereket beleteszem), a lányom imádja, mi abban altatjuk :D , 10 hetes kora óta van meg!!! Én nagyon ajánlom, a fejlődésének jót tesz a hintázás egyébként is!

2010. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

én is a vaterán vettem egy varrónőtől, iszonyú szép a hinta, megkockáztatom, hogy szebb mint az eredeti, és teljesen biztonságos, most 6 ezerért árulja, itt a link:

[link]

2010. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van egy ilyen bölcsőn hintám. (név nélküli) A kisfiam nagyon szerette, ez már a második mert az elsőt elajándékoztuk a barátnőméknek, neki is nagyon imádja a kislánya. Ezt kb 2 hónapot használtuk, jobban az első volt használt. 3 hetes korától használtuk, nappal abban is aludt. Nagyon-nagyon szerette. Most viszont már 13 hónapos és rászokott a műanyag hintára. Ezért a miénk most eladó! Elég olcsón adom 4500 Ft-ért. Szívből ajánlom minden kisbabának mert tényleg nagyon jó, lehet rá rugót is szerelni ami azért jó mert emlékezteti a méhben való életre, hasonló a hinta mozgása a méh mozgására és ettől megnyugszik a baba. Nagyon sokat segít a fejlődésben és tényleg nagyon biztonságos. Ráadásul elég strapa bíró is. Nekünk a vastagabb köteles változat van a régi is az volt és 1x még a tesóm 7 éves lánya is beleült és simán elbírta. Szóval az Adamo azért drágább mert márka... egyébként funkcióját és biztonságosságát tekintve a kettő ugyan az.

2010. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megnéztem egy ismerősnél egy nem eredeti Adamot, és nagyon gyenge minőség volt, a kötele, mint egy madzag, ezért én úgy döntöttem, hogy megveszem az igazit és nem bántam meg. A másolat is jó lehet, de nagyon nézd meg, hogy milyet veszel, főleg a kötelet. Ja, és a rugó a legjobb dolog rajta, amit kitaláltak. Bocs, hogy nem egészen a kérdésre válaszoltam.
2010. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Netty666 válasza:
63%

EZT OLVASSÁTOK EL!!!!!!!!!!!


Én nagyon szerettem volna ilyen hintát a kicsikémnek,de rendesen utána akartam járni, mielőtt megveszem! Hallottam ezekről az otthon készült darabokról, és persze a mákás Adamoról is! Meglátogattam egy barátnőmet, aki egyébként nagyon messze lakik, összekötve a kellemest a hasznossal, ő Adamot vett 14.990 Ft-ért. Az unokatesóm a vateráról rendelt 6000 Ft-ért gyorsan megvizsgáltam azt is, a varrással nem is volt semmi gond, így első ránézésre, de alaposabb utánajárásom kiderítette, hogy a hinta külső része a piacon kapható paplanhuzatból készült, ami egyébként fillérekért beszerezhető, és nagyon silány minőségű erre a célra, mivel egy idő után elvéknyulhat! tehát nem biztonságos! Másrészt a kötél sem volt megfelelő, mert gyenge, foszlós volt...pár mosáshoz való levétel után a szálak szétmentek, és 'szöszösödni' kezdtek! Ezután már nem is használta a pici...

Az Adamo megbízható, viszont méreg drága!

Találtam még egy fajtát, azt gonoltam még ezt megnézem, ha ez is olyan mint amit az uncsim rendelt, megveszem az Adamot! Majdnem 70 km-t utaztam azért, hogy személyesen megnézhessem!!! És nagyon meglepődtem.... még jobb volt mint a márkás változat! Extra erős hinta anyag, szép kivitelezés, erős, szép kötél, több választék...annyira meg voltam elégedve, hogy rögtön vettem is kettőt, egyet a lányomnak, és egyet a keresztfiamnak! 6500 Ft volt/db!!!!


Tehát összegezve az előbbieket az Adamo nagyon jó, de van ugyanilyen jó (ha nem jobb) fele annyiért!


Akit érdekel meg tudom adni a telefonszámot, címet, e-mail címet!!!!

2011. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plusz az utazás ára ...
2011. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!