Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt babátok,...

Mennyi idős volt babátok, amikor ebédre már evett levest és másodikat is? De nem csak pár falatot, hanem egy -egy adagot, mind a kettőből.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
én pont a minap beszéltem erről a védőnvel. Azt mondta két éves korig felesleges két fogást adni nekik mert még kicsi a gyomruk hozzá.
2011. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4 éves a fiam, 2 a lányom. Még mindig nincs ilyen hogy megesznek egy adag levest meg egy adag főételt is. Pedig a lányom kifejezetten jó étvágyú.

Meghát ki mit nevez egy adagnak, ha a felnőtt adagot nézzük elvileg 3 dl egy leves és 10 deka hús 20 deka körettel a főétel még ha ennek csak a felét veszem gyerek adagnak, annyit se esznek meg.

Igazából úgy szoktam hogy vagy egy tartalmas leves sok zöldséggel, tésztával, hússal vagy pedig főétel.

2011. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont valamelyik nap olvastam egy bölcsis szakmai lapban a bölcsődék étrendjéről, és abban írták, hogy levesnek 10 naponta egyszer kell lenni. Ezt nem értettem, és megkérdeztem anyósomat, bölcsődevezető, aki elmondta, hogy a leves, mint olyan, nem annyira tápláló, hiszen több mint a fele lé. Ezért nincs a bölcsiben sem, csak ritkán, és ha az van, akkor van még valami második is, ami egyébként nem lenne (péksüti vagy ilyesmi)

Szóval még én sem erőltetem a levest. Ha az van nálunk, akkor olyan főzelékesre csinálom a gyerkőcnek.

2011. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!