Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki spirált tetetett fel szülés után? Ez normális ami velem van?

Figyelt kérdés

5 hónapja tetettem fel 1 hónap után minden szépen beállt, soha nem fájt semmim nem is görcsöltem.

Most viszont 10 nap után újra megjött és már 11 napja tart. Semmim nem fáj most sem, nincs sok, de nem csak maszatolás. Az orvosom szabadságon van, baj lehet velem vagy ez spirálnál előfordul? Ha elmozdul fáj? Észre veszem? Vagy ha gyulladás van az mivel jár? Soha nem éreztem a jelzőszálat még és most sem... Keressek esetleg másik orvost vagy nem gond ha megvárom az enyémet?



Kicsit megijedtem, nem akarom levetetni (bár tudom ha muszáj, muszáj)...

Köszönöm a segítséget!


2011. jan. 23. 21:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta semmi gyulladás el sincs mozdulva, nem látja okát, hogy levegye, ennek nagyon örültem. Írt fel vérzéscsillapító cseppeket, meg méhösszehúzót, és azt mondta még kb 2 nap és el kell múlni, csak hogy ez már majdnem egy hete volt és semmi változás, ugyan az a helyzet a gyógyszerem meg lassan el fogy :((


Most beszéltem egy homeopátiás ismerősömmel, megpróbálom azt és ha az se segít akkor megint felkeresem, mert ez akkor se normális ha nem fáj semmim.

Meg hát nem egyedül élek, hogy jól van ez így itt a párom is és egyre nehezebben viseli...

2011. febr. 1. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!