Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ilyen a ciklusom...

Normális hogy ilyen a ciklusom szülés után?

Figyelt kérdés
2010.szeptember 13 császárral született a kislányom azóta nem jött meg, a műtét utáni vérzés is nagyon enyhe volt. most 29én jött meg először de nagyon gyenge volt 3 napig tartott csupán. Ami furcsa hogy a tojásfehérjés nyálkás folyást tapasztaltam múlt héten és akkor fájdogált is alul a hasamnál a petefészkemnél. Lehet hogy nekem hó végén van p.é.?Vagy majd beáll és a vérzés is akkor lesz normális?
2011. szept. 2. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, nekem néha agyament dolgokat művel a szervezetem, amióta megszületett a lányom (szintén császárral).

Voltam dokinál is, de semmi rendelleneset nem talált, azt mondta idő kell míg minden rendeződik. Nekem mondjuk egyből megjött 6 hét után, de néha ekkor, néha akkor, néha volt köztes vérzésem, néha nem, néha fájt és néha nem, néha csak egy egy vércseppet hagyok el, néha meg ömlik belőlem...

Most már alul, hónapról hónapra jobb, de szerintem még idő kell.

Kérdezz rá egy dokinál, ha bármi kellemetlent tapasztalsz, ő tudna biztosabbat mondani.

2011. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2010. március elején szültem, és először idén május elején jött meg. Hozzátartozik a dologhoz, hogy még mindig szopizik a lányom, elég sűrűn is kéri. Azóta tegnap előtt jött meg 3-szor, tehát egyszer volt egy 50akárhánynapos ciklusom, most meg még 60 napnál is több volt. Én is kíváncsi vagyok, mikor áll majd be rendesen. Változott is a "minősége". Először és most is első két nap elég bőséges, még éjszaka is, és hamar lezajlik. A múltkorit meg alig vettem észre...
2011. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem idén jan. 8.-án született meg a fiam.Először júni. 19.-én jött meg ami tök normális volt.Aztán a következő hónapban 11.-én és 12.-én volt barnázásom,majd hó végén megint.Elmentem dokihoz aki megállapította hogy van egy 4 cm.-es cisztám és ez okozza az össze-vissza barnázgatást.Most volt meg rendesen megint és jövőhéten megyek ellenőrzésre hogy meg van e még mert ha igen műtét.Ez csak egy feltételezés,nem árt magad megnézetni.Ja és nekem is fájt alul a petefészkemnél sőt ha pl. hajnalban tele hólyaggal mentem pisilni akkor eléggé fájt ahogy pisiltem és ugyan ott éreztem a fájdalmat.Ha megnyomkodtam akkor is fájt,ha leültem akkor is.Neked ilyen nincs?

Amúgy szoptatsz még?Mert ez is befolyásoló tényező

2011. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!