Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, apuka aki...

Van olyan anyuka, apuka aki nem engedheti meg magának a drága, talpbetétes, csilli-villi ELSŐ kis cipőt?

Figyelt kérdés

Nekünk egy olyan cipőnk van, ami nem fogja a bokát, de nem rossz, szerintem. Bánat a lelki ismeret, hogy nem vehetek neki olyat, amit oly sokan mondanak, hogy kellene.

Ugye nem lesz így sem a kislányom lába deformált?


2011. jan. 23. 15:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem nem erre céloztam. És pont arra se hogy a használt az ciki mivel mint írtam mi se állunk úgy hogy mindenből zsír újat vegyünk. Csak az előttem szóló írta hogy a csilli villit/drágát/trendit használtan is lehet és erre mondtam hogy ha vki nagy élharcosa a cipőtémának mert megteheti (csak siestát ad pl. a gyerekre vagy salust vagy stb.) az pont nem fog használtat ráadni.

Épp azért amit te is írsz meg ahogy általában mondani szokták az anyukák és szakemberek is hogy akkor már inkább egy olcsó de új, mint egy használt, más baba által kitaposott.

2011. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!