Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmosod a banan hejat mielott...

Megmosod a banan hejat mielott meghamozod a babadnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 20:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
nem, soha se mostam meg.
2011. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
még életemben nem mostam meg egyetlen banánt sem :) és még senki nem lett tőle beteg a családban.
2011. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Én sem mostam meg még a banánt soha. Ezzel szemben a tojást megmosom.
2011. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Én sosem mostam meg a banán héját, ennyi kosz "kell" az immunrendszernek:-) Amúgy szerintem nem a vegyszertől nem rohad meg, mire ideér, hanem, hogy jó zölden és éretlenül leszedik. Általában azokat a gyümölcsöket "kezelik" vegyszerrel, hogy szépen és "egészségesen" érkezzen a célállomásra, amelyeknek elvileg a héját is megesszük, vagy nagyon vékony a héja, a banán nem ez a kategória, ráadásul többféle banán létezik, amelyek közt van gyorsabban érő és kevesebb strapát bíró és van olyan, amelyik jobban bírja a gyűrődést, na ezeket szokták csont zölden leszedni exportra.
2011. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Én sem mostam még meg a banánt,én még ilyet nem is hallottam! Nem a héját eszi meg az ember!!!
2011. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

szia!

igen megmosom, csakúgy, mint a tojást.

2011. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én sem mosom meg. Egyébként nem hiszem, hogy a sima víz leviszi a vegyszert.
2011. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Eddig a kérdésig ez még soha eszembe sem jutott!:)
2011. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nekem sem jutott eszembe a banánt megmosni mostanáig.

Bár ha felnyitom a fiamnak, én még késsel karikázom egyből a tálba, ahol turmixolom, szóval nem nagyon nyúlok hozzá. De van hogy kézzel csipegetem neki. Ennyi "baci"-val meg kell találkoznia. Ha mászik a földön az előszobában sem mindig kapom fel, és viszem kezetmosni. Minden jövés menés után meg nem lehet feltörölni.

A narancsot viszont meg szoktam mosni, pedig annak csak a levét facsarom.

Az almát, körtét stb-t is megmosom, mielőtt levágom a héját. A tojást akkor mosom, ha főzöm, mert én addig főzöm, amíg szét nem nyílik. Valahogy a banánnál még nem jutott eszembe, valószínűleg ezután sem fogom mosni.

Ha a fiam kezébe adom a gyümölcsöket, természetesen megmosom előtte, mert még a szájába is veszi őket. (Úgy látszik banánt még nem kapott a kezébe, mert még nem mostam, de itt az ideje. :o))

2011. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Sose mostam meg,de elgondolkodtató amiket írtatok:)
2011. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!