Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá, hogy igyon?

Hogyan vegyem rá, hogy igyon?

Figyelt kérdés
Tápszeres, hozzátáplált 6 hónapos babám nem akar inni. Próbáltam vízzel, teával, és minden elvemet feladva bébiitallal. Semmi. Alig bír kakálni, olyan székrekedése van. (ebéd és tízórai kiváltva)
2011. jan. 22. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
mi ugyanígy vagyunk, anyatejes hozzátáplálttal. hiába próbálom akár, cumisüvegből, csőrősből, pohárból... semmi, se tea, te ücsi...igaz szerencére nekünk nem nagyon van rekedés, minden nap 2-3 kaka van.
2011. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keverj vizet a főzelékbe, gyümölcsébe.
2011. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

5,5 hónapos kislányom dettó ilyen. ő még éppencsak egy kanál gyümit eszik, egyébként tápszeres baba, napi egyszer kap már csak anyatejcsit. én is ezen gondolkodtam tegnap, mit kellene tenni, mert tegnap este is szegény belepirosodott az erőlödésbe és alig tudta kinyomni. tiszta kemény volt neki szinte. adtam már neki sima vizet, édesköményes teát, kamilla teát is. HIPP-eset még nem szeretnék, de lehet az lesz belőle, mert gyümilét még nem sokat ihat!


énis szívesen olvasoma megoldásokat!

2011. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!