Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csináltak már a babátoknak...

Csináltak már a babátoknak védőoltás kivezetést? Ha igen, hol és milyen sikerrel? Mennyibe került?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bocsi, de az mi?
2011. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
vannak csecsemők,gyerekek,felnőttek,akik nem tudják tolerálni az oltást,betegek folyamatosan tőle és ennek megszüntetésére "kivezetik "felesleges méreganyagot.Homeopátiás készítménnyel erre szakosodott orvosok.
2011. jan. 21. 22:19
 3/12 anonim ***** válasza:
ahan, na ezt is megtudtam. 2 éves lassan a fiacskám, de még nem hallottam ilyenről.
2011. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez kamu.

Már mint nem a Homeopátia.

Nem hinném, hogy egy inekcióval bedott vakcinával egy sima homeopátiás készítmény bármire jutna. Közel nem egálból indulnak.

2011. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Erről még én sem hallottam.

Miért szeretnél ilyet csináltatni?

2011. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu. Aki beteg, az nem az oltástól. Hogy azt kivezetni??? Hihetetlen, mit ki nem találnak egy kis pénzért.
2011. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekeimnek homeopatás gyerekorvosa van. Minden oltás előtt két-három nappal (oltásfüggő) el kell kezdeni szednie annak a védőoltásnak megfelelő homeopátiás szert, amit kapnak, majd oltás után is két napig szedniük kellett. Az ára nem vészes. Homeos bogyókat kell venni. Nyilván mindenkinek a pénztárcája mást bír el. Pontos összeget nem tudok írni, mert nem emlékszem rá, de nem drágább, mintha sima homeopátiás bogyót vennél, hiszen ez is az. Az elő fiam kapott úgy oltást, hogy nem volt kivezetése - más volt akkor a gyerekorvosa - és soat szenvedett tőle. Lázas volt, szövődménye lett (tüdőgyulladás a 18 hónaposnak). A gyerekeimnek soha semmi baja nem volt az oltások után.


Egyébként nem kamu. Én voltam a világ egyik legracionálisabb embere. Nem hittem ezekben, és sokáig woo-doo-nak neveztem. Aztán a saját szememmel kellett megtapasztalnom, hogy igenis működik. Tüdőgyulladást gyógynövényekkel és omeopátiával 3!! nap alatt meggyógyított a doktornéni úgy, hogy előtte két héttel a gyerek 5 napig volt kórházban és napi 4x kapott intravénásan antibiotikumot. Ettől sokalltam be, és tértünk át a homeopatás doktornénihez, mivel a kórház után két héttel megint visszaesett a gyerek. Ez egy éve volt. Azóta a fiam nem vett be semmilyen gyógyszert, pedig ő is volt beteg, hiszen ovis, mégis 2-3 nap alatt meggyógyul!


Én ajánlani tudom neked a kivezetést is. Semmilyen kockázattal nem jár, és megkönnyíti a babában zajló dolgokat.

2011. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A gyerekeimnek a kivezetés után semmi baja nem volt az oltásoktól. - Ezt akartam írni. Utolsó vagyok.
2011. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,megnyugtattál,hogy nektek is bevállt.Én 5000ft-ot fizettem a szerekért a dokinőnél.Ez sok?
2011. jan. 25. 11:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Homeopátiás szerek egyébként sem olcsóak. Körülbelül ennyibe kerülnek. Lehet, hogy 4.500 forintért is meg lehetett volna venni, de lehet, hogy 5.500 forintért is. Reáli ár az 5.000 forint. Utolsó válaszoló vagyok.
2011. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!