Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam a hozzátáplál...

Hogyan csináljam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Reggeli:fél 9 kor tápszer

Tízórai:fél 11-11 kor gyümölcs

Ebéd:fél 1-1 kor egy pici főzelék most még +tápszer

Aztán 5 órakkor is van tápszer de nem tudom hogy ezt hagyjam meg és ebéd és ez között adjak tejpépet vagy gyümölcsöt olyan 3-rom körül vagy ezt az 5 órásit váltsam ki?és fél 9-9 kor van vacsora.

Ő még most 4,5 hónapos.várjak még vagy hogy csináljam?


2011. jan. 21. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem de sokat eszik,du,meg sok idő telik el evések között.Mikor kezdted el,4 hónaposan?Én 2 hónapja táplálok hozzá.

fél 9-9 kor tápszer

fél 12-12-kor gyümi püré vagy főzelék

3-kor tápszer

6-kor tejpép

9-kor tápszer

2011. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy szerintem ne rohanj.Én is 4 hónaposan kezdtem,most 6 hónapos lesz jövő héten és most akarom majd azt csinálni,hogy a 2. evés mindig gyümi,a 3. pedig főzelék.A tejpépet meghagyom és a reggeli és esti tápszert is.Aztán majd ha már eszik húst 1 hónap múlva,a tejpépet is leváltom,mert az is tápszer és akkor majd ott is valamilyen főzi lesz.De ezt még átgondolom.
2011. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Mi 4 hónaposak múltunk és tízóraira egy kis gyümit,uzsira tejberizspépet eszik.A többi étkezése még tejcsi.De a tízórai és az uzsi után is kap tápszert ,mert még nem eszik olyan ennyiséget hogy jóllakjon.

2011. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!