Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha egy baba nem mászik,...

Baj ha egy baba nem mászik, ha nem mindjárt megy?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm kétségbe van esve, mert azt hallotta ha egy baba nem mászik az nem lesz okos.Van ebben valami igazság?Mert én azt gondolom a mászásnak ehhez nincs sok köze, próbálom szegényt nyugtatni.
2011. jan. 20. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

20, 47-es vagyok, folytatom:

Se az öcsém, se én nem másztunk. 10 hónaposan már szaladgáltunk. Mindketten jótanulók voltunk. Én jól olvastam, ő nehezen, de ő reál beállítottságu volt én inkább humán(2 egyetemi diplomám van).

9 hónapos a lányom, és én is szeretném, hogy másszon, de ő állni és járni akar.

2011. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%

20:35-ös! Ott a pont!

Mondhat bárki bármit,de tudomásul kell venni még ha nem is tetszik,hogy van a babáknál egy fejlődési szakasz amin végig kell,kéne haladniuk.

Mi gyógytornára jártunk és a gyógytornászunk is megmondta,hogy a mászás a legfontosabb állomása a mozgásfejlődésnek!Szó szerint azt mondta,hogy semmi sem olyan fontos mint az,hogy egy baba másszon!

Úgyhogy kedves kérdező szerintem baj ha nem mászik.

Azért próbálkozzatok vele még akkor is ha már felállt vagy lépeget!

2011. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

19 éves lányom mászott csak mászott 18 hónapos koráig!Súlyos diszlexiás!Korosztályában az ország legjobb 12 öttusázója volt évekig.

17 éves fiam sosem mászott!5 évesen folyékonyan olvasott.Sportban szintén eredményes volt.

2 éves lányom sem mászott soha!

Nem minden gyerekre igaz!

2011. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, én úgy érzem, nem tartozok neked bizonyítékkal. Egyéni szoc. probléma, ha nem hiszed el :)

Amúgy, ha nem is lenne kitűnő, de beszkennelném az én bizonyítványom, és ráfognám, hogy az övé, akkor mit tennél? (:


Kérdező, elnézést az offért.

2011. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!
2011. jan. 21. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!