Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy csak egyszer akar...

Lehet hogy csak egyszer akar aludni?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves és eddig 2x aludt egy nap. De ma olyan hisztit levágott, hogy 11 kor aludt el és még most is alszik. Sok lehet neki a 2 alvás. Éjszakát végig alussza. Nálatok milyen volt az átállás 1 szundira?
2011. jan. 20. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Körülbelül ennyi idős volt, mikor átállt.


Láttam, h már kibírja az alvás nélkül, ezért nem tettem le, csak délután.

2011. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13 hónaposan állt át. Eleinte délelőtt aludt 10-11-től, úgy amikor 2x aludt még. Aludt 2-3 óráig. Kb. 1 hónap múlva pedig már kibírta ebéd utánig. Én mindég azt figyeltem, hogy neki hogy jó.
2011. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10 hónapos volt mikor a délelőtti alvás kitolódott 11re.

kipróbáltuk, hogy kihúzzuk f1-ig, ebéd utánig, simán bírta és este is könnyebben aludt el :)

2011. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nalunk is kiment pont ma a biztositek a delelotti alvaskor, igy ebed utan tettem le. Most alszik. Jovo heten lesz 1 eves.
2011. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostanában nekünk is kezd kitolódni, ezért gondoltam hogy csak egyszer szeretne aludni. Úgy néz ki itt az átállás ideje. Az biztos hogy este könnyebben fog elaludni. Mert már ma nem fog többet aludni. Nektek mennyi ideig aludt. A lányom már 3 órája alszik. Nem sok?
2011. jan. 20. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem:)

Hagyd aludni, én mindig hagyom.

Eddig a rekord négy és fél óra volt, este mégis ugyanúgy elaludt nyolckor, sőt, még álmosabbnak is tűnt.

Egyszer olvastam valahol, h az alvás, alvást szül:)

2011. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orulnek, ha ekkorat aludna. En kiegyezek 1,5 oraban is, ahogy a fiamat ismerem. :-(
2011. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!