Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka felkel és játszik a...

Éjszaka felkel és játszik a kiságyba alvás helyet?

Figyelt kérdés

Kislányom 6,5 hónapos. Mostanában azt csinálja hogy ha felébred éjszaka és cici után berakom a kiságyba csak játszik, aztán ha megunta sír.

Most éjszaka is aludt szépen 7től 3ig egy nyikkanás nélkül, aztán mikor felébredt 3kor átmentem cicire raktam és olyan volt mintha aludna a cici, beraktam a kiságyba és egyből felélénkült és játszott. Otthagytam és visszafeküdtem, egy idő után meg elkezdett sírni. Megint átmentem cici és ezt játszottuk egészen 4ig. Mit tehetnék, hogy éjszak szépen visszaaludjon???


2011. jan. 20. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam is csinálta ezt, sötétbe hagytam játszani aztán magától vissza aludt, végül kinőtte:-)Mindig külön aludtatok? Ha nem akkor egy pár napra költözz vissza a szobájába, hátha ha látja azt hogy alszol, Ő is vissza alszik. Ha viszont mindig külön aludtatok, akkor hagyad magától elalszik.
2011. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

Mi 7 hósak vagyunk és volt ilyen nekünk is.Csak úgy felkelt és játszott az ágyában éjjel :) hát mondom ilyen nincs.Aztán megunta és sírt...adtam neki enni...nehezen,de elaludt.Párszor eljátszotta és most már semmi játék éjjel :)

Ugyanúgy csináltam mindent-nem játszottam vele-rájön,hogy éjjel alvás van.

A másik,hogy történni fog valami...mármint mászni állni vagy ilyesmi.Mi állunk már és ezért is voltak problémák éjjel...mert,mintha izgatott lett volna hogy ő már ilyet is tud...

Szóval elmúlik...csak mindent csinálj ugyanúgy,mint máskor éjjel.

Kitartás

2011. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
6hetes kora óta saját szobájában, kiságyban alszik.
2011. jan. 20. 09:59
 4/4 anniebianca ***** válasza:

A mi 4 hónaposunk is ilyet csinál, ő mondjuk a hangjával játszik, kiabál, sikongat, élmény 2-3kor!:D

Mi azt csináltuk, hogy hagytuk hőröngeni, mivel kiment az álom a szeméből, és leragasztani meg hát nem szoktuk!:D Ugyanígy, mint nálatok, bohóckodik, amikor kezd fáradni, nyüszög, könyörög. Átmegyek, megkínálom, cumival, ha még kiköpi, meg forgolódik, akkor otthagyom. Ezt megjátssza párszor, de végül rájön, hogy csak aludni van lehetősége, elfárad a hisztiben, elfogadja a cumit és kis simivel elalszik. Először 2 óra cirkusz volt, másodjára másfél, harmadjára fél, most negyedjére meg háromnegyed óra. Lehet sokan elítélik, hogy nem ringattam ráztam a fenekét 2 óra hosszáig, de ha egyszer nem volt álmos, hagytam szövegelni, csak épp nézőközönségnek nem álltam oda.

Reménykedünk, hogy kinövi, bár gondolom időről időre visszatér a dolog, ahogy itt írták is, a mozgásfejlődések miatt.Majd kamaszként meg nem lehet kitessékelni az ágyból még délben!:D

2011. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!