Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok babátoknak citrom levet...

Adtok babátoknak citrom levet ha nem akar elmúlani a csuklása? Árt neki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 15:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért nem kellene azt írni hogy a citromlé szétmarja a gyomrát. Nyilván a citromlében is van sav, de korántsem olyan töményen hogy gondot okozhatna. Nem kell minden régi népi bölcsességre azt mondani hogyhülyeség. Én mindkét lányomnak adtam citromlét (redes citrom kifacsart levéből 1-2 cseppet), és valóban pillanatok alatt abbahagyták a csuklást, és cuppogtak hogy még kérnek. A picim most 13 hónapos, és imádja kiszopogatni a citrom levét.
2011. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
Semmiképp nem adok csuklásra citromot!!
2011. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem adok,inkább megszoptatom,vagy magától elmúlik.
2011. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Én is mindig megszoptattam olyankor, 2perc múlva már se híre, se hamva nem volt a csuklásnak.
2011. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem a gyermekorvos mondta, hogy adjak citromlevet. Egész pici kora óta kapott, egy idő után azonban már nem múlt el tőle a csuklás. A dokinő azt is mondta, hogy a babáknak nem árt a sav, mert kevesebb a gyomorsavuk, mint a felnőtteknek.
2011. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%
NEEEEEEEM!!!!!!!!!!
2011. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én csak inni adtam neki de általában nem múlt el tőle, de őt látszólag tényleg nem zavarta a csuklás
2011. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Persze hogy elmúlik mert csorog a nyála és nem győzi nyelni. A nyeléstől múlik el a csuklás nem azért mert csodaszer. De ehez nem kell kínozni simán meg kell szoptatni vagy megitatni és elmúlik, ha így sem a citromtól sem múlna el.
2011. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!