Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom január 23-án lesz 1...

Kislányom január 23-án lesz 1 éves. Van még itt olyan anyuka akinek a babája a héten ünnepli a szülinapját? Mekkora és miket tud már?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az enyem nagyon szeret maszni, csak a butor mellett lepeget, hogy onnan ramolhasson. Viszont siman felmaszik a nagyteso agyara is, mert tetszik neki a falvedo es a matricak. A lanyom sem siette el a jarast, mar 14 honapos volt. Most nagycsoportos, es szerencsere okos nagylany. Remelem ocsike is ilyen lesz.
2011. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 25-én lesz 1 éves. Mondja, hogy anya, apa, nem , gyere, hagyjál(persze a saját nyelvén), megmutatja a tárgyakat, ha kérdezzük, hogy melyik micsoda. Integet, húzza a nadrágomat ha azt akarja hogy menjek valahova. 10 hónapos kora óta egyedül jár. 72 cm és 7,8 kg.

2011. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem febr.11.-én lesz 1 éves.9,5 hónapos kora óta egyedül megy, most felmászik az ágyra, tapsol, táncizik, pápázik. Apa,papa,baba,mama ezeket mondja. a kutya:au.tita a cica. 11,5 kg.
2011. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szia! Jan. 18-án volt 1 éves. Mászik, a szekrények mellett feláll, a darabosat szépen eszi. Most vezetem be a tejet, ill. a tojásfehérjét, tejfölt már eszi.

11 hónaposan volt 9440 gr és 76 cm. Jövő héten megyünk státuszra.

2011. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De jó:)

Kislányom is 23.-án lesz egy éves:)

Mi aznapra tervezünk partyt a családdal. Sütök neki tortát, de csakis olyat, amit ehet:) joghurtos túrótortát kap.

lufikkal feldíszítjük a házat.

plusz lesz egy olyan torta, amin rajta lesz a születéskori fotója marcipánból, tűzijáték stb.


9300 gr, 8 fog, nagyon akaratos:)

kb 2 hete beteg lett, azóta nem igazán akar enni, amitől kész vagyok, mert előtte mindent megevett, bármikor evett, nagyon jó evő volt......

egyedül 3-4 lépést tesz meg, de aztán visszamegy a földre, mert még bizonytalannak érzi magát.

puszit küld, tapsol, integet, mindig mutogat, már sok mindent megmutat ha kérdezem.

ezeket mondja: te, ajaj, nem (itt rázza a fejét is:)), baba, mama, ezt

sikongat, utánozza a hanglejtésünket

nagyjából ennyi

2011. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia!Kisfiam 28-án lesz egy éves-9500 gr. és 75 cm.Már jár egyedül egy hónapja.A múlt héten nőtt ki az első 2 foga.Mostanában evttem észre,hogy kezd "énekelni".Beszélni még nem beszél csak a saját nyelvén-de a "nem-nem"-re szerintem mr ráfoghatom,hogy tudatosan használja, és én"mmma"vagyok-persze baba-tata-mamázik is folyamatosan,de én ezt nem beszédnek gondolom,mert nem hinném,hogy tudatos.eszik mindent,amit lehet, a mi (nem fűszeres) ételeinkből.még mindig szopik,éjszaka egyre gyakrabban,mert szerintem készülődnek az újabb fogacskák.Próbálkozik egyedül enni,kézzel eszik is, a kanllal inkább röpteti az ennivalót.Szeret bábozni,babakonyhával,kisautóval,szerszámfelszerelssel játszani(a tanácsadásra vízmértékkel mentünk).Szerencsére már nem üvölt,mint az első 5 hónapban.Ja,csípni,és karmolászni szokott, engem,.mindig megfogom a kezét,és mondom,hogy fáj-jót nevet rajta...
2011. jan. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mar irtam tegnap is. A kisfiam januar 28-an lesz 1 eves. Ma mertek meg, 76cm, 9440gramm.
2011. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!