Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom január 23-án lesz 1...

Kislányom január 23-án lesz 1 éves. Van még itt olyan anyuka akinek a babája a héten ünnepli a szülinapját? Mekkora és miket tud már?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Az én fiam tegnap volt 2 éves!
2011. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk febr.11-én lesz egy éves. Jár, odajön hozzám ha bekakált:), sok mindent megért, puszit küld, integet kérésre, piszézik, simogat, és mutogat sok dolgora, amit kérdezünk tőle (Maci, elefánt, óra, egyebek...)Kb. 78 cm, és 9,5 kg. A tiéd?
2011. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

-az enyém még nem jár,de ö is sokmindent megért,jövöhéten megyünk státuszra,legutobb mikor mértük közel 10kg volt.

Kiváncsi vagyok,mikor indul el,mert egyébként már feláll a bútorok mellett,és lépeget oldalra,meg is tud állni egy kis ideig egyedül,de ennyi.

2011. jan. 19. 09:13
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nemsokára ő is elindul. Az enyém is így kezdte, mostmár nincs megállás. Kicsit olyan a járása, mint Mr Beannak:)) A 2. válaszadó voltam megint.
2011. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Az en kisfiam januar 28-an lesz 1 eves!
2011. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja, holnap megyunk tanacsadasra, igy mereteket nem tudok. Maszik, gagyaraszik, kiabal, butor mellett lepeget, 1-2 kockat egymasba rak, karikatoronyra a karikakat, de amugy nem sokat jatszik a jatekaival, inkabb ramol, es a mi dolgainkat kutatja.
2011. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igaz,nem a héten tölti az egyet,de írok!5.-én múlt egy éves!

3 hónapja jár.Már mindent eszik.mindent megért.Ha kérem,akkor ad puszit,pá-t int vagy sziát.Puszit dobni is tud.

Ha kérem idehoz dolgokat.Ha mondom,hogy pelust cserélünk,akkor szalad oda,ahol tároljuk őket.Ha azt mondom reggeli,már szalad a hűtőhöz.Pár szót már tud a maga módján mondani,mint pl.

kaó=kakaó

utó=Plutó

vau=kutya

baa=baba

tik-tak-tak=óra

Ciccc=Cica


Jelenleg 75 cm és 10,7 kg.

És előre is boldog szülinapot a babának!

2011. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja és a formabedobóba mind a 24 kockát belerakja csak én forgassam arra az oldalra a kockát,amelyik oldalba bele kell dobni.A karika piramist egymásba tudja egyedül rakni!Az építőkockákat is egymásba rakja.Dobálja a labdákat.Tud menni a bébitaxival és szeret kiabálni,hogy figyeljük őt! :D
2011. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugyes, hogy mar igy mndogat, es onalloan jar. Pa-pat int a kisfiam is, es tudja a suti-sutit, edesen tapsolgat. Utolso elotti vagyok.
2011. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A mászos korszak 1 hétig tartott. :( Nagyon korán csinál mindent.Remélem ilyen okos is marad.A járást a 9 éves unokatesója miatt kezdte.Ösztönzőleg hatott rá,hogy utána mehessen.És nagyon imádja azt a fiút! :)
2011. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!